Autor Zpráva
spiider
Profil *
Zdravim, mam problem s svn prikazem. Pokud zadam do prikazove radky prikaz svn status -u cesta vypise se vse v poradku, pokud stejny prikaz zadam do funkce exec nic se nevrati. Pokud ve funkci exec vynecham "-u" prikaz funguje...nevite kde by mohl byt problem?

Diky
ipbiiuiu
Profil *
Tvůj problém nevyřeším, ale koukni na tohle - http://php.net/manual/en/book.svn.php
spiider
Profil *
tam sem samozrejme koukal i dost jsem googlil ale nic moc sem nenasel. K pouziti techto funkci je treba mit naistalovan PECL, ten nemam a ani ho instalovat kvuli tomu nechci a nerozumim tomu proc bez parametru "-u" to funguje ale s nim ne....
DJ Miky
Profil
A zkoušel jsi ten příkaz v terminálu spustit jako uživatel, pod kterým běží i PHP? (typicky www-data)
Může být problém třeba v právech k některému ze souborů.
spiider
Profil *
no v pravech to asi nebude, poustim to pod stejnym uzivatelem jako z prohlizece.....a pokud neuvedu parametr "-u" tak mi to vrati slozku zmenene soubory ale ne vsechny protoze mi tam chybi ten parametr....ale pokud ho uvedu nevratit to nic...kdyby v tom byly prava tak by to alespon vratilo stejny obsah nebo se pletu? Diky


Jeste me napada jestli to "-" pred pismenem u prikaz exec nejak nemrvi :)
juriad
Profil
zkus execnout: "ping -n 10"
pokud to projde a vypíše 10 pokusů, tak znakem "-" to nebude.

Podle komentářů v manuálu k funkci exec by to nemělo dělat problémy.
spiider
Profil *
dal jsem tam exec("ping -n 10"); nic se nevypsalo, jestli teda melo, kdy jsem zkusil exec("ping -n 10", $res); tak se $res vracelo prazdne....
spiider
Profil *
tak jsem zkusil dat do prikazu misto "-u" parametr "-v" a ten funguje, takze to sem z toho blazen proc "-u" nefunguje...to uz je asi ale pro diskuzi nekam jinam nez sem ze?
spiider
Profil *
Uz jsem googlil co to dalo ale nikde jsem nic nenasel....:( kdyby mel nekdo napad cim by to mohlo jit budu rad...uz mi jebe z toho, dikec

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0