Autor Zpráva
pep
Profil *
Poradite mi prosim, kde by som nasiel navod na tvorbu webu s administraciou? Aby si uzivatel sam menil clanky obrazky....? Ako musim byt zdatny na tvorbu takehoto webu? Dakujem.
pep
Profil *
PS: neslo by zatial o nic velke, web s 10 strankami a ich administrácia. Dakujem este raz.
kaifman
Profil
mel by si umet akorat php, mysql, html tot vse .... pokud neumis zkus nejake hotove reseni napr phpRS, WebCreator, TextPattern, atd, etc...
Leo
Profil
"mel by si umet akorat php, mysql, html tot vse"

Ovsem docela slusne, pokud to nema mit bezpecnostni diry a ma to k necemu vypadat. Leo
pep
Profil *
Skor mi ide o riesenie akym je to urobene.
Ak dobre chapem princip, tak stranka je rozdelena do casti ako ako napr. hlavicka, odkazy, telo, obrazok... Subory su skriptom prenesene na server a cesta suboru sa zapise do databazy. Jednotlivym castiam musim priradit urcite id napr. lavy_odkaz_1, lavy_odkaz_2, .... a ten pomocou skriptu editovat v databaze.
No potrebujem len nakopnut ako na to.
Este raz dakujem za kazdu radu.
Anonymní
Profil *
Nikto neporadí?
Leo
Profil
Musite vyresit prihlasovani opravnenych uzivatelu, jak ukladat jejich prispevky na server a jak je budou psat / jaky komfort jim date pri formatovani. Neni to na odpoved do jedne vety. Podivejte se do sekce Redakcnich systemu tady na webu. Leo
kaifman
Profil
to je jako kdyby vyucenej kuchar rekl - "poradte mi jak mam postavit barak"

to se opravdu neda rict par vetama

nemuzes to co se spusta lidi uci par mesicu ci let chtit napsat do jednoho postu v diskuzi :)
23k
Profil
>> Ovsem docela slusne, pokud to nema mit bezpecnostni diry a ma to k necemu vypadat. Leo

No nevím LEO. Nerekl bych ze slusne. Staci prumerne. Neco malo nad "zaklady". Tak je to s moji znalosti. Postavil jsem si webove sidlo (online ligu s plnohodnotnou administraci) a rekl bych ze moje znalost php a sql neni nijak dobra.
pep
Profil *
Samozrejme nechcem, aby mi tu niekto podrobne rozpisoval postup a pisal kody. Len ma nejako nasmerovat. Pripadne ci veviete o nejakom popise vytvorenia administracie na jednoduchom priklade. Kniha, net .... Dakujem
xixli
Profil
možno sa ti zíde http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=523
jozob
Profil
Ja som robil administracny system pol roka... A aby som to vobec dokazal, PHP som sa zacal ucit v 14 rokoch... (teraz mam 16)... takze 2 roky studia, pokusov a pol roka plnohodnotnej tvorby... Takze v tvojom pripade by som sa radsej orientoval na nieco hotove... nieco uz bolo spomenute, ja by som doporucil mambo CMS, info najdes na adrese mamboserver.com. Download + temy + moduly + projekty a vsetko mozne, co sa tyka tohto CMS a da sa to stiahnut najdes na adrese mamboforge.net.
Anonymní
Profil *
jozob
Mambo ke moc mohutny proect na uceni.

23k
No nevim, ja php umim tak poskromnu a na takovy porject bych si netroufnul.
jozob
Profil
Anonymní
V tejto teme som nezachytil nic o uceni...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0