Autor Zpráva
Dlahaaa
Profil *
dobrý den,
po přesunutí webu z localhostu na wedos se mi na začátku includu v php žačali objevovat dvě uvozovky, na podpoře mi řekli, že je to nějaká chyba v kodu. Nevite nekdo co stim?

dela to aj kdyz naincluduju do prazdneho souboru to:

<?php

global $vysledek;
    global $id;

require_once("init.php");

if(isset($_GET["id"])){ 

$id = $_GET["id"];

$vysledek = mysql_query("SELECT id, nazev, textNahled, datum FROM blog where id='".$id."'");

}
    else{

$vysledek = mysql_query("SELECT id, nazev, textNahled, datum FROM blog ORDER BY id DESC LIMIT 1");

}

$row = mysql_fetch_row($vysledek, MYSQL_ASSOC);

$id = $row["id"];
    $text = $row["textNahled"];
    $nazev = $row["nazev"];

$date = new DateTime($row["datum"]);
    $datum = $date->format('d/m\y');
    $nextId = $id - 1;

if(!isset($row["id"])) { die('<div id="konec">KONEC</div> <script type="text/javascript"> canLoad = false;  $(".loader").hide();</script>'); }
?>

<div id="cell" style='background-image: url("img/blog/<?php echo $id;?>.jpg");'>

<div id="cellCover">

<div id="cellHeader"><?php echo $nazev;?></div>
        <div id="cellContent"><?php echo $text;?></div>
        <div id="cellDate"><?php echo $datum;?></div>
        <div class="next" id=<?php echo $nextId;?>></div>
        <a href="#viewer" class="cellMore" id=<?php echo $id;?>>MORE ></a>

</div>

</div>

Děkuji

kdyžtak je to vydět na http://david.gazdos.cz/ v divu viewer a loadHere

jo a dokonce jsou vydet jen kdyz dam prozkoumat prvek, v zobrazit zdrojovy kod ne.
Alphard
Jak se na to dívám, buďte rád, že to funguje nějak ;-) Vstup do db escapovat, ty global jsou fakt nutné?, die je ošklivé...

Pokud ty uvozovky nejsou ve zdrojovém kódu vidět, negeneruje je PHP kód. Když si v prohlížeči prohlížíte kód uvedeným způsobem (Prozkoumat prvek), vidíte ho po zpracování javascriptem, začal bych hledat tam. Ale je divné, že by se to různě chovalo na localhostu a na live serveru.
Dlahaaa
Profil *
javascript jsem zkousel vypnout a zadna zmena, zkousel jsem to i "includovat" pres jquery a slo to v pohode, dela to jen u toho includu pres php
Alphard
Ani nevím, kde hledat, žádné chybné "" na vašem webu nevidím.
Davex
V bloku loadHere vidím includovaný soubor s BOM.
Tori
Dlahaaa:
To je IMHO jen něco, co tam zobrazuje konzole (asi prázdný řetězec před divem nebo mezery mezi prvky apod.). Když to není ve zdrojáku a hlavně to není vidět na obrazovce, tak bych to neřešila. Když se v konzoli Chrome kouknu na strom HTML prvků na této stránce, tak textový obsah některých prvků je uzavřen do uvozovek a u jiných není. Zřejmě podle toho, jestli okolo viditelných znaků jsou i nějaké bílé znaky nebo co, nevím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: