| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Milkys Profil |
#1 · Zasláno: 13. 6. 2013, 15:41:00
Už z toho blbnu. Můžete mi prosím někdo říci co tam mám špatně? Do adresáře se mi uloží soubory správně, cesty mám také dobře, ale soubory se uloží s téměř nulovou datovou velikostí - např. 285B.
Posílám problematický úryvek z cyklu. // $url je absolutní externí adresa
$ch = curl_init($url);
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true);
curl_setopt($ch, CURLOPT_BINARYTRANSFER, true);
$output = curl_exec($ch);
$fh = fopen('../../adresar/adresar_dalsi/15/'.$nazev_f, 'w');
fwrite($fh, $output);
fclose($fh);Děkuji za případné reakce. |
||
| Joker Profil |
#2 · Zasláno: 13. 6. 2013, 16:00:25
Milkys:
Zkuste ty soubory otevřít v nějakém textovém editoru (třeba Notepad / Poznámkový blok), pravděpodobně jejich obsahem bude chybová hláška. |
||
| Milkys Profil |
Joker:
Ty soubory jsou fotografie. Omlouvám se, také jsem se o tom mohl zmínit. |
||
| Milkys Profil |
#4 · Zasláno: 13. 6. 2013, 18:05:30
Tak je to ok. Kod je napsaný správně, je to funkční.
Chyba byla na mém "příjímači" - zapomenuté lomítko. Jestli se někdy uvidíme, máte u mně pivo za zdržování hry. Ještě jednou omluva a fůra popela na hlavu. Pokud by to někdo chtěl použít tak: $nazev_f je jméno fotografie, třeba: ruza.jpg. |
||
|
Časová prodleva: 13 let
|
|||
0