Autor Zpráva
JanS01
Dobrý den,

mám jednoduchou otázku, jak zakázat výpis chyb a varování při použití include, které vypisuje chyby nebo warování o kterých vím že nic neznamenají, opravit nejdou, ale při zapnutí chybové konzoly je nechci zobrazit ?

zkoušel jsem zakázat výpis chyb přes @ ale u includu to bohužel nefunguje

Předem díky za odpovědi
Monkeys
Profil *
error_reporting(0);

M.
JanS01
já potřebuji pouze u dvou řádků zakázat výpis chyb - každý řádek vypíše 2 chyby, tím že vypnu vypisování chyb úplně si asi nepomůžu
abc
1) u includu @ funguje
2) pokud includuješ soubor, který nemusí existovat, můžeš to obalit podmínkou:
if (file_exists($file)){
include('$file');
}
Alphard
JanS01:
opravit nejdou
To je slovo do pranice.

Co třeba @ u příkazů, které způsobují problémy? Buďte konkrétnější.
JanS01
jedná se o bezpečnostní třídu která includuje potřebné soubory pro ověření, pokud byl soubor otevřen pomoví přímé cesty zadané do prohlížeče, pokud uživatel přistupuje přes index.php volá se třída stejně a proto chci pouze zakázat vypis chyb u 2 include

@ mi nefunguje, mám redakčák na localhostu na LAMP serveru pod Ubuntu, je možné že mám někde něco vypnuté, zkusím to ještě ošetřit přes file_exist , to jsem zamýšlel už prvně ale chtěl jsem to vyřešit jináč

V kodu nemám žádné chyby jedná se pouze o snahu dvakrát něco includovat jelikož používám include_once

Takže se chci opravdu omluvit, ale našel jsem chybu, která byla naprosto triviální, ale jak jsem dlouho koukal na kodu tak jsem ji prostě neviděl, při includu jsem měl o jednu tečku více, takže jsem se nedostal na ./ ale o složku níže.

Proto jsem nevěděl kde můžu mít chybu :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: