Autor Zpráva
spacek145
Profil
Dobrý den, mám tabulku, kde mam ve stringu ulozen datum a cas ve formatu: 1833564465 - cislo a nejake informace
potreboval bych to udelat tak, aby se to sortovalo podle data takto:

vysledek vypisu v php:
-------------------------------------------------------------------------------------
25.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
udalost 1
udalost 2
-------------------------------------------------------------------------------------
26.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
udalost 1
udalost 2
-------------------------------------------------------------------------------------

Jak na to?
vse mam v mysql

Bude to Group by / order by ale jak udelat ten colspan slouceny radek v tabulce s tim datem? jak to tam mam namontovat, mam - li vypis z mysql row[cas] row[info]

Dekuji moc
Taps
Profil
spacek145:
<?
mysql_query("select * from tabulka order by sloupecek_s_Datumem ASC");
?>
+
Nadpis skupiny
spacek145
Profil
Ten příkaz tak mam, ale nejak mi to nefunguje. Potrebuju, aby mi to z te hodnoty bralo datum a čas ne, aby to fakt radilo? Nemohli byste mi to sem nejak zkusit vlozit? Kazda rada dobra.. Diky :)
Taps
Profil
spacek145:
zkus
mysql_query("select FROM_UNIXTIME(`datum`,'%d.%m.%Y') AS date FROM tabulka order by sloupecek_s_Datumem ASC");
spacek145
Profil
$letter = substr($row['cas'],0,5);
if(!in_array($letter, $lettersArray) || count($lettersArray) == 0){
    array_push($lettersArray,$letter);
    echo "<br><br>".$letter."<p><hr /></p>";
}
echo $row['akve]."<br/>";

Vyresil jsem to takhle, ale ted potrebuju, aby se mi ty [LETTERY - co maji stejny oriznuty string casu] radili k sobe, a ne se mi to znova vypisovalo :)
Poradte :)
Taps
Profil
spacek145:
viz[#2] Taps

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0