Autor Zpráva
kenny11
Dobrý den,
potřebuji pomoci protože už si nevím rady. Mám soubor pro připojení do MySQL. Připojení proběhne v pořádku, pro test tam mám jednoduchý zápis do databáze, který proběhne také v pořádku.
<?php
$host = "";
$username = "";
$password = "";
$dbname = "";
$con=mysqli_connect($host,$username,$password,$dbname);  
$sql="INSERT INTO users (username, password, email) VALUES('eno', 'sword', 'emssssail')";  
mysqli_query($con,$sql);
?>
Ovšem v druhém souboru nefunguje vůbec nic dokonce ani echo se nezobrazí... BTW: connect.php je ten soubor nad samozřejmě bez posledních 2 řádku
<?php
include "connect.php";
echo "test";
$sql="INSERT INTO users (username, password, email) VALUES('eno', 'sword', 'emssssail')"; 
mysqli_query($con,$sql);
?>
Předem děkuji za rady a prosím bez off topic :)
EDIT: stránka v IE 10 to píše "HTTP 500 Vnitřní chyba serveru" a Google Chrome zobrazí pouze bílo a reklama od hostingu...
Alphard
Zřejmě tam je nějaká chyba, která znemožní zpracování stránky. Kdyby byl povolen výpis chyb, zjistíte konkrétně, v čem je problém. Takto lze jen hádat.
kenny11
Alphard:
Vzhledem k tomu že to je nějaký free hosting tak nemám přístup ani do .htaccess ani do .user.ini. Každopádně zítra (resp. dneska odpoledne) zkusím jiný hosting...
EDIT: Zkusil jsem vlastní apache server na localhostu a jede to v pohodě, takže problém vyřešen...
prosím admina o uzavření :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: