Autor Zpráva
table
Profil *
Zdravím dámy a pány zdejšího webu.

Potřebaoval bych poradit jak nejjednodušeji kontrolovat mé soubory na uloz(tečka)to jestli jsou online.
Nyní vše vysvětlím,
jsem velký fanoušek do country hudby a vlastním +/- 7000 alb s touto tematikou.
Udělal jsem si takovou svou databázi hudby v php + MySql kde rozděluji interprety podle jména a alb a následně mám u nich odkaz na album nauplodované na uloz(tečka)to
Alba jako takové jsem zabalil a zahesloval abych zamezil komukoliv přístup k těm albumům abych neporušoval zákon a nauploadoval jsem si je na uloz(tečka)to (mám omezené možnosti uložení v pc) jako zálohy.
Na uloz(tečka)to jsem se dočetl že pokud se soubor nestáhne aspoň jednou za měsíc, bude smazán.
Proto bych rád kontroloval nějakým způsobem jestli je už nemám nějaké album smazané.
Dá se toto nějak jednoduše vyřešit?
Celou tuto svou databázi mám na endoře.
Všem těm kteří se mi budou snažit pomoci patří velký dík.
Joker
Profil
table:
Možná by šel použít Xenu Link Sleuth, ale spíš bych doporučil zvolit nějaké cloudové úložiště, které jednak nebude soubory po měsíci mazat a jednak tam jdou nastavit přístupová práva k souborům.
Protože když po měsíci data smažou, je to jako záloha celkem k ničemu.

Samozřejmě záleží, kolik by na to bylo potřeba místa, ale na zálohování se dají sehnat i služby nabízející zdarma 50GB (Google Drive například), případně podle seznamu na Wiki až 750GB zdarma.

Oprava: Google Drive má 15GB zdarma, 50GB má třeba Mega a těch 750GB má koukám expiraci souborů po měsíci, takže to asi nebude moc použitelné.
table
Profil *
Děkuji za kvalitní odpověď.
Projdu wiki a vyzkouším i ten program.
Děkuji.
table
Profil *
jsem tu s další prosbou, nyní to vypadá takto: http://country.funsite.cz/link.php
Zde je zdrojový kod:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head><title></title></head>
<body>
<center>
<form method="post" action="">
Links Checker:<br />
<textarea name="url" rows="10" cols="50"></textarea><br /><br /><input type="submit" name="submit" value="Check Links" /> | <input type="reset" value="Clear" />
</form>
 
<?php
if(isset($_REQUEST['submit'])){
echo "<br />-------------------------------------------------<br />";
$url = @$_POST['url'];
if ($url == ""){
echo "Invalid URL(s)";
} else {
$url = trim($url);
$url = explode(" ", $url);
$url = implode("\n", $url);
$url = explode("\n", $url);
$url = array_unique($url);
 
foreach ($url as $urls){
$rsurls = @file_get_contents($urls);
if (preg_match("/Downloading/", $rsurls)){
$pos1 = strpos($rsurls,">| ");
$pos2 = strpos($rsurls," KB");
echo substr($rsurls, $pos1+3, $pos2-$pos1)." "; 
echo '<a href="'.$urls.'"><font color="green">'.$urls.'</font></a> - Valid<br />';
} else {
echo '<a href="'.$urls.'"><font color="red">'.$urls.'</font></a> - Dead<br />';
}
}
echo "<br /><font size=\"2\">".sizeof($url)." Links Checked</font>";
}
}
?>
<br /><br />
</center>
</body>
</html>
Problém je v tom když zadám funkční adresu tak to stále píše že je link mrtvý.
Nevěděl by někdo v čem může být problém? Děkuji za radu
table
Profil *
Ani po dvou dnech se mi nedaří prijit na problém označení linku jako mrtvý ikdyž ve skutečnosti funkční je. Neporadí někdo?
Rfilip
Profil
A konkretni url, ktere zkousis by nebyla? v kodu vidim ze testujes jestli soucasti stranky na dane url je text "/Downloading/", skutecne ho ta stranka obsahuje?
table
Profil *
Například http://www.uloz(tecka)to/xWhKr2PD/1956-songs-of-a-love-affair-rar a já mám v kodu místo /Downloading/ slovo Stáhnout. Ikdyž to je asi taky špatně protože je to braný asi jako obrázek. Odkaz je upraven protože sem nejde vložit jinak. uloz(tecka)to
Jan Tvrdík
Profil
table:
Máš vlastně nějaký důvod, proč nepoužívat ten oficiální link checker? (uloz tecka to/linkchecker)
table
Profil *
ano, potrebuji aby to bylo u mě. Pokud se mi to podaří rozchodit, bude to po následné úpravě tahat odkazy z db a zobrazovat jejich funkčnost.
table
Profil *
Tak vyřešeno, do testu jestli daná stránka obsahuje daný text stačilo místo Stáhnout dát DownloadButton.
Nyní se jdu pokusit tahat ty odkazy z db.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0