Autor Zpráva
gladiator
Profil *
Ahoj,
zkousel jsem si udelat v php socket server, ktery mi nasloucha na dotaz a odesle odpoved. Jen je problem ze jakmile odpovi script se ukonci. Je to jenom moje chyba, nebo to je vlastnost? Pripadne jak to resit, aby script se neukoncil, ale naslouchal na dalsi spojeni. Pripadne jeste me zajima jak ho udelat, aby dokazal zpracovat vic uzivatelu zaroven.

Diky za odpoved
nemeja
Profil
Koukni na set_time_limit();. Případně max_execution_time v php.ini
Jakub Vrána popisuje paralelní zpracování.
gladiator
Profil *
tim_limit mam nastaveny na nekonecno + jsem to zkousel spustit i jako php-cli na linuxu kde time_limit pokud se nepletu neni a i tak se aplikace prerusi jakmile ukonci komunikaci s klientem
nemeja
Profil
Zkus to dát do while(), pozor aby to šlo ukončit. Například bych tam dal proměnnou a jakmile přijde určitý socket, tak server vypni = proměnná na false.
gladiator
Profil *
while me napadl, jen jsem ho nezkusil kazdopadne to pomohlo ted jeste nejak vyresit vice klientu zaroven to bohuzel porad nevim
gladiator
Profil *
a jeste jedna vec
nevite o nejakym peknym "navode", na socket server/klient s ssl?
Jan Tvrdík
Profil
gladiator:
Doporučuji ti to neimplementovat sám, ale použít React PHP. Viz také přednáška od Karla Čížka a příklad použití.
Krakatoa
Profil
gladiator:
Nejspíš nejmenší velikost kódu chatu řešeného přes websocket server v php má:

www.saaraan.com/2013/05/chat-using-websocket-php-socket
websocket server 4504 B + webová stránka chatu 3135 B ... nepočítám-li načtený jquery

ssl myslím umí používat: https://github.com/Devristo/phpws/, ale nezkoušel jsem s ssl, pouze bez něj.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0