Autor Zpráva
Honzicek
Profil
Zdravím, mám takový problém. Vytvářím tabulku medailí z Mistrovství Evropy. Jde mi to to, aby pokud je nějaká medaile zadaná, tak aby se to objevovalo v podstatě tak jak to je teď. Ale pokud není žádná získaná, tak aby se mi neobjevovala akce vůbec ( ted se objevuje Zatím žádná získaná medaile). Není problém ten text vyhodit, ale je tam problém s tabulkou. Poradíte někdo, jak to vyřešit? Děkuji


 <h2>
  Mistrovství Evropy
 </h2>  
<table width="610px" border="1xp solid black;">
 <?php
$srchQ = "SELECT * FROM medaile WHERE akce=2    ORDER BY poradi, datum DESC";
$srch = MySQL_Query($srchQ);
$rows = MySQL_Num_Rows($srch);


if ($rows==0) echo "<tr><td style='width: 50px;'> </td><td>Zatím žádná získaná medaile</td></tr>";
                   
             
             
             
           else    for ($i=0;$i<$rows;$i++):
    $zaznam = MySQL_Fetch_Array($srch);
    
              ?>
       
            
  <tr ><td style="width: 50px;"><?php echo $zaznam[medaile] ?></td><td><b><span style="font-size: 16px;"><?php echo $zaznam[jmeno] ?></b> </span><span style="font-size:12px;">(<i><?php echo $zaznam[disciplinamisto] ?></i>)</span></td></tr>             

<?php endfor; ?>


</table>  
tiso
Profil
<h2>
  Mistrovství Evropy
 </h2>  
 <?php
$srchQ = "SELECT * FROM medaile WHERE akce=2    ORDER BY poradi, datum DESC";
$srch = MySQL_Query($srchQ);
$rows = MySQL_Num_Rows($srch);
if ($rows !== 0):
?>
<table width="610px" border="1xp solid black;">
<?php
    for ($i=0;$i<$rows;$i++):
        $zaznam = MySQL_Fetch_Assoc($srch);
?>
<tr><td style="width: 50px;"><?php echo $zaznam['medaile'] ?></td><td><b><span style="font-size: 16px;"><?php echo $zaznam['jmeno'] ?></b> </span><span style="font-size:12px;">(<i><?php echo $zaznam['disciplinamisto'] ?></i>)</span></td></tr>             
<?php endfor; ?>
</table>  
<?php endif; ?>
Honzicek
Profil
Ještě jeden ze dvou dotaz: V současné době to vypadá takto: jen slovo zlato je na zlatém pozadí, jak ošetřím to, aby když ten popis bude na 2 řádky, aby se mi to zlato objevilozlatě podbarvené přes oba řádky?

Mistrovství Evropy
zlato Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba (kanoistika - čtyřkajak 1 000 m, Portugalsko)
zlato Martin Fuksa (kanoistika - kanoe 500 m, Portugalsko)

Druhý dotaz: chtěl bych automatické počítání medailí, poradíte někdo?
Mistrovství Evropy ZÍSKANÉ MEDAILE: 5-3-7
zlato Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba (kanoistika - čtyřkajak 1 000 m, Portugalsko)
zlato Martin Fuksa (kanoistika - kanoe 500 m, Portugalsko)


Všem děkuji za ochotu a pomoc
Taps
Profil
Honzicek:
projdi si Nejčastější potíže s PHP (FAQ) » Nadpis skupiny nejen při výpisu z databáze
tiso
Profil
Honzicek: „aby se mi to zlato objevilozlatě podbarvené přes oba řádky?
V uvedenom výpise nič také nie je. To máš definované v CSS, alebo si zmenil kód? Sem s tým!
Honzicek
Profil
http://medaile.hrasek.net/


<div style="background-color:#FFD700;"> <center><b>zlato</b></center></div> vkládám přes formulář

Jak to upravit, aby to vždy bylo přes celé pole, když je to na 2 řádky?
yFang
Profil
Honzicek:
Nebylo by jednodušší nastavit tu barvu buňce tabulky a všechno nastylovat, než tam cpát navíc div, center a b?
Taps
Profil
Honzicek:
Chceš mít obarvené oba sloupce ?
Honzicek
Profil
Chci, aby když se ten záznam nevejde na jeden řádek, tak aby to zlatě podbarvené (v případě zlata) bylo přes celé políčko tabulky, ne jak teďka
yFang
Profil
Honzicek:
Jak jsem psal, nastyluj si tak buňku tabulky.
honzicek
Profil *
jak, dám výšku 100% nebo auto, nebo jak?
?
Honzicek
Profil
Vyřešeno

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0