Autor Zpráva
Tori
Profil
Pěkný večer.
Používám profiler z xdebug (čas i paměť), jenže výstup z měření paměti se musí transformovat (něco jako ORDER BY + LIMIT) a p.Rethansův skript, který tenhle převod obstarává, je pro velkou aplikaci pomalý. (Nemluvě o tom, že proklikávání hierarchií funkcí je pro mě použitelnější než plaintextová tabulka.) Ideální by bylo, kdybych si v KCacheGrind mohla jen přepínat mezi časem a pamětí. Takže mé dotazy jsou:

1) znáte nástroj na profilování spotřeby paměti, který by měl takový výstupní formát, aby se dal zobrazit v KCacheGrind?
2) považujete za proveditelné, aby se data z měření spotř. paměti "dopsala" do výstupu z profileru? Nevíte o nějakém nástroji na to?

Díky moc za případné rady/názory.
Jan Tvrdík
Profil
Tori:
Osobně s pamětí nemám problém, takže při měření spotřeby si vystačím s dvojicí funkcí memory_get_usage a memory_get_peak_usage zkombinované s tím, že občas nějaký blok kódu zakomentuji.

Co se týče rychlosti zmiňovaného skriptu (návod), tak mě napadá jedině přepsat to do C/C++. Nic, co by to transformovalo do formátu pro KCacheGrind, neznám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0