Autor Zpráva
radekHH
Profil *
Mám wedos hosting, kde bych rád využil multihostingu a nacpal tam 14 domén. Bohužel ke každé doméně ale potřebuji nastavit CRON a samotný cron u wedos je omezen max na 10 záznamů (cron+).

Chtěl bych se zeptat, zda-li existuje nějaký script (aplikace), která by mě vytvořila CRON pro samospouštění.
Alphard
Profil
Můžete z jedné domény spouštět scripty na ostatních (pokud nevadí, že si pro každou nenastavíte přesný čas). Já mám v jedné aplikaci vytvořeného vlastního správce, který je cronem volán po 5 minutách a teprve ten se rozhoduje, co spustit dál.
MartinM_93
Profil
Já spouštěl CRON co 12 hodin a ten spouštěl skripty co pracovali se třemi domenámi. Musíš jen vybrat co se kdy má dělat a dané skripty sjednotit.
radekHH
Profil *
Lze jednotlivé scripty spouštět třeba přes CURL? Tj. zadáním URL ve scriptu CURL načte obsah a díky tomu ho spustí. Jiné řešení mě nenapadá.
Alphard
Profil
Lze, ale jsou i jednodušší způsoby. Stačí jakkoliv vyvolat http požadavek. Nevím, jak dlouho zpracování scripu trvá, jestli má smysl zabývat se třeba čtením jen hlaviček, nebo jednoduše file_get_contents().

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0