Autor Zpráva
Pávek
Profil
Ahoj,
pokouším se udělat takový formulář, který se odešle zákazníkovi. Zákazník ho vyplní a dá odeslat, mail mi přijde na můj mail.

Problém je v tom, že nemůžu dostat PHP kód do mailu, zkoušel jsem se ve Form action odkázat na script na mém serveru, to se sice odešle mail, ale neodešlou se ty data, zřejmě nejdou takhle posílat data.

Napadlo mě ještě, jestli jde vše připravit na serveru vč. formuláře, který by se zobrazoval jako html náhled v mailu.

Je nějaká možnost jak toto vyřešit??

Děkuji za nápady a návrhy..
nemeja
Profil
Česká diakritika v mailech Máš tam i samotné odesílání mailů. Stačí hledat ;-)
Pávek
Profil
S diakritikou a odesílání v php nemám problém, jde o to, že zákazníkovi přijde mail s formulářem, ten mail si otevře třeba v outlooku, přímo v mailu bude mít formulář, který vyplní a zmáčkne tlačítko odeslat a mail se mi odešle zpět s vyplněnými daty.

Jenže já nemůžu ty proměnné z toho outlooku dostat do scriptu pro odesílání. Outlook nepodporuje PHP. Zkoušel jsem udělat script na mém serveru a ve form action (v mailu v outlooku) odkázat na ten script na serveru, ale to nefungovalo.

Je nějaká možnost, jak to vyřešit??
nemeja
Profil
A co ho zkusit odkázat na vaše stránky? Případně iframe, ale nevím, jestli ho emailoví klienti neblokujou
Pávek
Profil
Vypadá to, že to budu muset odkazovat, chtěl jsem, aby to měli zákazníci jednodušší...
iframe v mailu nefunguje..

Jestli není jiná cesta, tak děkuji za ochotu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0