| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| hugo123 Profil * |
#1 · Zasláno: 5. 10. 2013, 14:14:48
http://framework.zend.com/manual/1.12/en/coding-standard.php-file-formatting.html#coding-standard.php-file-formatting.general
toto je pravda? Takze subory kde mam len PHP kod, tak nemam dat zatvaraci zobacik ?> ? A preco vlastne? Nejako to nechapem... |
||
| Alphard Profil |
#2 · Zasláno: 5. 10. 2013, 14:29:53
Je to pravda. Ukončovací
?> se běžně nepoužívají.
Je to výhoda kvůli nežádoucím bílým znakům za nimi. |
||
| juriad Profil |
#3 · Zasláno: 5. 10. 2013, 14:37:27
config.php:
<?php
# načtení konfigurace, například něco jako:
# $config = file_get_contents('config.xml');
?> <?php
include 'config.php';
if(isset($_GET['redirect'])) {
header("Location: ".$_GET['redirect']);
}
?>
Obsah stránky |
||
|
Časová prodleva: 13 let
|
|||
0