Autor Zpráva
lokix
Profil
Zdravím zde všechny na foru,

rád bych požádal o nějaké nakopnutí čí menší pomoc jak dosáhnout hromadného odeslání dat (nic velkého - cca 50 uživatelů denně) na "cizí" (žádná levárna - formulář pro registraci povinného ručení) formulář. Jedná se o formulář, který není u mě a přes který se může kdokoliv registrovat - žádat o poskytnutí povinného ručení. Mám db se jmény a potřeboval bych ho denně odesílat a tyto uživatele nejspíš přes cURL na daném formu registrovat. S cURL mám jen malé zkušenosti, ale dostat jeden záznam umím. Respektive přes cURL odkazuju na script, který to zpracuje a výsledek zapíše do db (můj test) takže by to snad mělo být obdobné, ale nevím jak to udělat dávkově tedy např. těch 50 zápisů. Předpokládám, že právě přes foreach by to mělo jít, ale zde si dokážu vypsat x položek nebo podobně jen nevím jak to kombinovat s tím cURL.

Tak snad jsem to popsal trochu lidsky a najde se někdo kdo mě popostrčí správným směrem. Nežádám o celý script ale jákýkoliv příklad pomůže a já se zase něco přiučím.
Díky za pomoc.
okolojsoucí
Profil *
Dobrý den,

pokud chcete tak za 500 Kč Vám to napíši.
A pokud chcete nakopnout - http://cz1.php.net/manual/en/book.curl.php
lorin
Profil
Pokud funguje odeslání jedněch dat (= jedna registrace), vypište si z DB seznam všech uživatelů, které chcete registrovat (třeba 50) a pomocí cyklu opakujte kód pro odeslání jedněch dat.
Fisir
Profil
Reaguji na lorina:
Je doplním – pozor na max_execution_time.
lokix
Profil
okolojsoucí:
Neměl jsem teď čas, ale pokud to stále platí tak bych asi využil Vaši nabídky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0