Autor Zpráva
monty
Profil *
Ahojte,

dostal som v skole za ulohu spravit nejaky "referat" o aspekto orientovanom programovani (AOP) v PHP. Malo by to byt nieco viac specificke, nejaky konkretny problem alebo zalezitost do hlbky. Nemalo by to byt prilis tutorialove, ale skor take edukativne, aby sa aj ostatni dozvedeli nieco nove.

Ja rozmyslam, ze by som napisal o nejakom frameworku, ktory pouziva AOP, ale zase neviem, ci to staci. Mozno bude potreba opisat nejaky konkretnejsi problem v danom frameworku. Ja zatial o tom vela neviem, takze mozno tu budu nejaki skuseni borci, ktori mi poradia, co by islo a co by bolo take zaujimave.

Napada Vas nejaka specificka zaujimava tema na tuto temu?

Budem Vam velmi vdacny za akukolvek pomoc.

Vopred dakujem velmi pekne.
Alphard
Profil
Četl jste filip-prochazka.com/blog/aop-v-nette?
monty
Profil *
Alphard:
Ano, samozrejme, to som tu aj niekde nasiel. Ale velmi mi to nepomohlo na navrh temy.

Vedeli by ste mi prosim poradit?
Alphard
Profil
Já to znám spíš teoreticky, prakticky moc ne. Ale jaké základní ukázka se mi implementace do Translation nezdá špatná. Co se vám nelíbí? Buďte konkrétnější. Je to určeno na střední nebo vysokou, jak rozsáhlé to má být?
monty
Profil *
Alphard:
Referat je na vysoku skolu a ma to byt vo forme prezentacie na 15.minut.
Ale v dalsej etape si z toho musim vymysliet nejaky projekt, tak aby som aj nieco programoval.

Popravde ja ten clanok prilis nechapem, co je to vobec "implementacia do Translation"?

Vopred vdaka.
Alphard
Profil
Tak to vám nepomohu, takto detailně jsem se tím nezabýval a v PHP se myslím běžně nepoužívá. Asi bych prošel použítí v jiných jazycích a zkusil najít něco, co by šlo aplikovat na PHP :-)
monty
Profil *
Alphard:
Nevadi, aj tak dakujem. A vies mi este prosim Ta povedat, co je to ten Translation?
Jan Tvrdík
Profil
monty:
Četl jsi dokumentaci k AOP od Flow3, ze které Filip Procházka vychází a na kterou ve výše uvedeném článku i odkazuje?
monty
Profil *
Jan Tvrdík:
Prebehol som si to, ale nevyzera to jednoducho, ci?
Jan Tvrdík
Profil
monty:
Však AOP taky není jednoduchá záležitost =)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0