Autor Zpráva
Hitny14
Profil *
Ahoj, vytvořil sem si přihlašovací systém ale s tím že když se přihlásí uživatel "A" tak se mu zobrazí zobrazí to samý jako kdyby se přihlásil uživatel "B". Já bych ale chtěl jestli by mi někdo neporadil nebo poslal nějakej návod aby se každému uživateli ukazoval jen jeho obsah například soubory který si na účet nahrál nebo nějaký poznámky co si tam zapsal. Děkuji za každou radu :)
lorin
Profil
Do databáze si ulož, k čemu má jaký uživatel přístup a podle toho mu to zobraz.
Enko
Profil
Nevím, jakou máš přesnou logiku a co přesně má systém dělat, ale pokud chceš aby každý uživatel viděl jen svoje soubory, vytvoř si v databázi další tabulku, do které budeš ukládat názvy souborů, přegenerované při uploadu na nějaký neuhodnutelný unikátní název (případně každému uživateli vytvořit neuhodnutelný název podsložky a data ukládat od každého uživatele zvlášť) a také kdo má přístup k tomuto souboru podle nějakéhu unikátního identifikátoru. Samozřejmě že složku pro upload souborů musíš ošetřit proti spouštění skriptů (přes .htaccess) a zakázat výpis souborů nebo uživatele při pokusu o přístup do této upload složky přesměrovat pryč. Takto jen ve stručnosti, Když přesně napíšeš, jaké chceš přesně chování aplikace, tak poradím konkrétně.
Hitny14
Profil *
Když v databázi bude více uživatelů tak aby profil každého uživatele obsahoval pouze jeho věci a k jiným neměl přístup. Něco jako skydrive.
Lamicz
Profil
Ke každému uloženému řádku si ukládej ID uživatele kdo ho uložil
Lkopo
Profil *
Však to je jednoduché ak má každý používateľ možnosť vidieť iba svoj obsah. Tam kde to obmedzuješ, ako to už bolo spomenuté, vytvor si reláciu medzi používateľom a povedzme dokumentami (teda One-To-Many). K dokumentu priradíš user_id, ktorý sa bude odkazovať na používateľa na stĺpec ID. A potom len pri výbere načíta všetky dokumenty, ktoré obsahujú v user_id súčasné ID prihláseného používateľa.
Hitny14
Profil *
Děkuji za rady zkusím to kdyby mi to nešlo tak napíšu o radu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0