21. září bude sraz! Od 18.00 v restauraci Tradice v Praze u Anděla
Autor Zpráva
kozusnik.jan
Profil *
Ahoj, potřeboval bych poradit se symfony StofDoctrineExtension. Dotaz jsem napsal tady: http://stackoverflow.com/questions/19882761/access-to-undeclared-static-property-gedmo-uploadable-mapping-validatorvalid Ale nikdo nereaguje. Problém je v tom, že mi to hází chybu Access to undeclared static property: Gedmo\Uploadable\Mapping\Validator::$validateWritableDirectory a nevím co s tím. Soubory jsou tady:

http://pastebin.com/s4VzMZW7 config.yml
http://pastebin.com/JqfkmAEy composer.json
http://pastebin.com/btbPpz2V AppKernel.php

Moc děkuji za rady
Jan Tvrdík
Profil
kozusnik.jan:
Tak ta chyba je snad jasná, ne? Proč šaháš na property, co neexistuje?
kozusnik.jan
Profil *
No došlo mi, že chyba v něčem takovém, ale jak to zpravit? Jel jsem podle tohoto návodu: https://github.com/stof/StofDoctrineExtensionsBundle/blob/master/Resources/doc/index.rst
Jan Tvrdík
Profil
kozusnik.jan:
Podle github.com/l3pp4rd/DoctrineExtensions/commit/d4fd8444ba38187b47d305c1b91e28559263bd2b musíš mít gedmo/doctrine-extensions ve verzi 2.3.4 a novější. Můžeš to StofDoctrineExtensionsBundle nahlásit jako bug, že mají špatně napsanou závislost. Máš nějaký důvod, proč závisíš na konkrétní setinkové verzi? To je totiž téměř vždy chyba.
kozusnik.jan
Profil *
No já jel podle návodů a tam to bylo takhle a nenapadlo mě, že by mohla být chyba v tomhle. Tak děkuji :) chci se zeptat, je lepší používat na uživatele FOSUserBundle nebo použít to, co má přímo symfony?
Jan Tvrdík
Profil
kozusnik.jan:
Netuším, Symfony moc nepoužívám.
kozusnik.jan
Profil *
Dobře. Děkuji za rady. Nashledanou

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0