Autor Zpráva
JardaB
Profil
Zdravím,

začal jsem registrovat ohlasy klientů na nechodící vyžádané zprávy a žádosti o hesla z mého webu. Zkoušel jsem testovat např. zasílání hesla z mého systému, kde mám v titulku zprávy a samotném obsahu několikrát slovo Žádost o heslo. Zjistil jsem, že třeba do schránky seznam.cz nedorazilo, ani ve spamu nenalezeno. Napadlo, mě že na tohle budou poštovní servery a spamové filtry háklivé a napsal tam slova neobsahující slovo Heslo... a najednou to chodí.. Má někdo podobnou zkušenost? Nebo to co jsem tu napsal je kravina a je třeba doladit např. hlavičky nebo jiné věci? Na co si tedy dát bacha? Zprávy posílám v html, je lepší se tomu vyhnout a psát jako prostý text?

Díky za názory a rady...
Casero
Profil
Napadá mě trivialita: kdysi jsem zadaval mail odesilate, ktery neexistoval a to pak seznam.cz atd. nebrali.
JardaB
Profil
já nevím zda mi rozumíš? já odesílal zkušební maily na existující (můj vlastní, kolegův atd.) mailbox seznam.cz a dalších poskytovatelů. Někam došlo ihned, někam s velkým zpožděním a např. na seznam.cz vůbec. Po změně textu titulku a těla zprávy to přišlo všude.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0