Autor Zpráva
Clint
Profil
Čus,
nevíte kde se dá zjistiti jak rozjét PhPDocumentator to co nacházím mi moc nepomáhá?
Jan Tvrdík
Profil
Clint:
Ulehči si život a použij radši ApiGen.
Clint
Profil
Jan Tvrdík:
Díky a nevíš, kdy bych našel nějaké příklady jak se s tím pracuje, přes ten příkazový řádek mi to moc nejde a nepřipadá mi o moc userfriendly

Stáhnul jsem si zip, rozbalil a nevím kam mám nahrát php script ze kterého chci udělat dokumentaci, kam se to uloží a jak se to spustí, takový manuály miluji, člověk musí pomalu zkoušet pokus omyl až zjistít jak to funguje, při tom by tam stačil nějaký video návod cca. 5min, jak to rozpohybovat s ukázkami
joe
Profil
Clint:
Nahoře máš navigaci, kde najdeš "Usage" a "Example", to ti nestačí?
Clint
Profil
joe:
to jsem našel a zkoušel jsem to podle to, ale nešlo mi to, ještě jsem nešel nějaký plugin přes netbeans tak to zkusím tam

Re: tak jsem to zkoušel pod netbeans - nainstaloval jsem to a nastavil co je potřeba ale vždy to skončí:
"C:\Program Files\NetBeans 7.4\apigen\apigen.bat" "--source" "D:\- netBeans FTP -\Api 2.0" "--destination" "D:\Api 2.0 dokumentace" "--title" "API 2.0" "--charset" "UTF-8" "--access-levels" "public,protected" "--internal" "no" "--php" "yes" "--tree" "yes" "--deprecated" "no" "--todo" "no" "--download" "no" "--source-code" "yes" "--colors" "yes" "--update-check" "no"
"php.exe" nenˇ n zvem vnitýnˇho ani vnŘjçˇho pýˇkazu,
spustiteln‚ho programu nebo d vkov‚ho souboru.
Done.

Nevíte co s tím??


Clint:
Tak jsem to zjistil je potřeba mít na lokále spuštění php server například přes EasyPhP :-)
Re: Jan Tvrdík díky za apigen - funguje to bezvadně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0