Autor Zpráva
weroro
Profil
Dobrý večer, obraciam sa na vás pretože si neviem ďalej rady.
V prehliadači Opera 12.16 sa mi nedarí vytvoriť cookie s nastavenou expiráciou. V ostatných prehliadačoch tento problém nevzniká.
Ak mám v PHP setcookie('weroro', 'jpw', time() + 3600); cookie sa vôbec nevytvorí.
Ak nenastavujem čas setcookie('weroro', 'jpw'); cookie sa vytvorí.

Skúšal som daný PHP súbor na dvoch rôznych hostingoch (websupport a súkromný v jednej malej firme). Daný problém sa prejavuje na oboch. Cookie nezapisuje iba z mnou vytvorených súborov, to jest ostatné weby, na ktoré chodím cookies zapíšu. Nepoužívam žiadne rozšírenia pre prehliadač.

Môžete si prosím aspoň tipnúť, kde by mohol byť zádrhel, keďže predpokladám, že sa jedná o nejaký problém na mojej strane? (prehliadač som aj preinštaloval)
Ďakujem za odpovede.
abc
Profil
Ahoj, nedám konkrétní radu, jen u mě je to ve stejném prohlížeči ok. PHP 5.3.9.
Enko
Profil
weroro:
Zkontroluj, že máš v Opeře defaulně nastavené veškeré nastavení týkajících se cookies. S podobným problémem ohledně cookies v Opeře jsem se také setkal, protože ji používám a vždy pomohlo smazání veškerých cache z Opery a její restart a bylo vše OK. Dej si pozor při reinstalaci Opery na následného případného stažení tvého nastavení synchronizace "Opera Link". Problém bych hledal spíš na straně prohlížeče a nějakého neoriginálního nastavení než na straně PHP. Případně zkus stáhnout portable verzi Opery, nech jí v originálním nastavení a vyzkoušej. Dej vědět, jestli pomohlo.
Kajman
Profil
weroro:
Také si zkontrolujte správnost času a datumu na serveru i na počítači, kde běží prohlížeč.
weroro
Profil
Kajman:
Presne týmto to bolo spôsobené. Mal som posunutý dátum o 4 dni dopredu. Ďakujem pekne. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0