Autor Zpráva
luma64
Profil
Uzivatel mi reklamoval, ze sa mu neulozili viackrat zaznamy prostrednictvom formu. Vacsinou okolo 12.00 Pocas dna, najcastejsie okolo 12.00, si manualne zalohujem jednu z tabuliek. Pouzivam phpMyAdmin. Robim to tak, ze pri tabulke si kliknem na Prechadzat a potom ked sa mi otvori, kliknem na Exportovať, nastavim nazov export.suboru (menim ho manualne), potvrdim Drop a dam Vykonaj. Toto je tabulka, do ktorej zapisuju uzivatelia udaje cez spomenuty form. Je tabulka pocas Prechadzat az po Vykonaj "uzamknuta" ? Tento interval moze trvat cca 5 sek.
maks
Profil
luma64:
nejsem si jist, ale nemyslím si. Že by se pravidelně do těchto 5 sekund klient trefoval?

Každopádně, od tebe bych si chtěl nechat napsat aplikaci. Proč tabulky nebo databázi nezálohuješ CRONem, třeba v noci? To každý den manuálně děláš podobnou otročinu (prací jsem to nazývat nechtěl)?
luma64
Profil
No ja viem, ze to je nestandardne !!!!! Ale aplikacia mi bezi cca 2 mesiace, mnohe veci dorabam za behu a pocas dna si robim viackrat zalohy, keby sa sa mi nahodou stalo nieco s datami.
jenikkozak
Profil
luma64:
Je tabulka pocas Prechadzat az po Vykonaj "uzamknuta" ?
Není. Chyba bude jinde.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0