Autor Zpráva
Vaetas
Dobrý den,
mám menší... větší problém. Asi tak před týdnem jsem nainstalovat EasyPHP. Vše fungovalo naprosto v pořádku. Asi včera jsem normálně EasyPHP spustil, ale při otvírání phpMyAdmin mi to psalo chybu #2002.
V EasyPHP jsem zjistil, že se databáze ani nezapne. Chvilku se zapíná, ale pak se sama vypne. Dřív to psalo nějakou chybu. Žádnou chybu to nepíše, jen "Check version". PHP soubor to normálně zobrazí, jen se to nepřipojí k databázi. Pokud by byla potřeba, můžu vloži Error Log. Z toho jsem ale nic prospěšného nevyčetl... Zkoušel jsem MySQL modul přeinstalovat stejnou verzí, ale i starší. Nic nepomohlo. Kdyžtak bych přeinstaloval i EasyPHP, ale bojím se, že by se to zase stalo, tak chci zjistit problém. Zkoušel jsem hledat, ale nic jsem nenašel. Proto zkouším o pomoc tady.

Děkuji.
Kajman
Zkuste sem napsat error log z mysql.
Vaetas
Zde je výpis z MySQL Error Logu
http://pastebin.com/NCZBt0m8

A zde kratší výpis z EasyPHP Error Logu

10/12 21:42:54 EasyPHP EasyPHP Servers starting
10/12 21:42:55 EasyPHP Apache CreateProcess "C:\PROGRA~2\EASYPH~1.1VC\binaries\apache\bin\apache.exe"
10/12 21:42:55 EasyPHP CreateProcess "C:\PROGRA~2\EASYPH~1.1VC\binaries\mysql\bin\mysqld.exe --defaults-file="C:\PROGRA~2\EASYPH~1.1VC\binaries\mysql\my.ini" --language=english"
10/12 21:42:56 EasyPHP ServerBase::TimerProc : GetProcessVersion MySQL (pid: 4740) error 5
10/12 21:42:57 EasyPHP ServerBase::TimerProc : GetProcessVersion MySQL (pid: 4740) error 5
10/12 21:42:57 EasyPHP ServerBase::TimerProc : GetProcessVersion MySQL (pid: 4740) error 5
10/12 21:42:58 EasyPHP ServerBase::TimerProc : GetProcessVersion MySQL (pid: 4740) error 5
10/12 21:42:59 EasyPHP ServerBase::TimerProc : GetProcessVersion MySQL (pid: 4740) error 5
10/12 21:43:00 EasyPHP EasyPHP Check version
Kajman
Četl jste ten odkázaný error log mysql? Zkoušel jste to podle něho opravit?
Vaetas
Nastavení povolení jsem zkoušel udělat podle jednoho návodu na internetu. Žádná změna. Pokud ale chápu ostatní body spravení, tak se pojednává a smazání dat a obnovení původního nastavení. To jsem přesně nechtěl. Bojím se, že se to za týden zase stane a já budu muset znovu smazat data.
Jan Tvrdík
Nečetl jsem celé vlákno, ale aktuální verze EasyPHP se instaluje s rozbitou MySQL (5.6.11). Je třeba upgradovat na verzi 5.6.12.
Vaetas
Hned po tom, co jsem nainstaloval EasyPHP jsem updatoval databázi. Takže jsem ji měl aktuální. Momenátlně zkouším nainstalovat VC11 místo VC9, ale pro změnu mi to hází jinou chybu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: