Autor Zpráva
2rec
Profil
Mohl by mi prosím někdo poradit, jak dostat Plupload do mého Nette sandboxu? Na gitu se v readme nic nepíše, na nette fóru jsem taky nic nenašel a nevypadá to, že by někdo měl vůbec nějaký problém se stažením a použitím.

Původně jsem chtěl soubory nakopírovat z gitu, ale nedokážu odhadnout, kam které soubory patří. Poté jsem zkusil stáhnout to pomocí composeru, ale buď to dělám špatně (můj composer.json - pastebin), anebo to composer špatně stáhne, protože funkce $uploader = new Plupload\Rooftop(); mi vypisuje chybu Class 'Plupload\Rooftop' not found.

Dál už opravdu netuším.
Taps
Profil
Vhodnější by bylo použít dotaz v diskusi pro nette -> http://forum.nette.org/
Antik4
Profil
Změnil namespace u třidy Rooftop viz. class

$uploader = new Echo511\Plupload\Rooftop;
2rec
Profil
Taps:
Tam se k tomu nejspíš nikdo nevyjádří, přijde mi, že nette fórum je mrtvé a navíc tohle fórum je imho nejnavštěvovanější, co se týče webu. Ale pokud nenajdu odpověď tady, pokusím se založit dotaz i tam.

Antik4:
Teď to háže chybu Class 'Echo511\Plupload\Rooftop' not found, takže v podstatě žádná změna. Neměl bych ještě někde ručně dopsat, kam se má nette dívat a kde má hledat? Říct mu, že jsem přidal rozšíření a na kterém místě je?
Alphard
Profil
Serverovou část můžete nahrát v podstatě kamkoliv, RobotLoader si to najde. U klientské části nevím, jak jsou řešené cesty. Buď kamkoliv do www a ručně uvést cestu, nebo zjistit někde v konfiguraci, kde to má být.

Pak je potřeba jít po chybách, když to „jen nemůže“ najít třídu, je to ještě docela dobré. Jestli máte presenter v nějakém jiném namespace, bude potřeba new \Echo511\Plupload\Rooftop; nebo se prostě podívat, kde to je.
Antik4
Profil
Nejspíše nemáš soubory oskenovné robotem. Základní cesty co skenuje jsou app/ a libs/ .
2rec
Profil
Tak se podařilo. Dal jsem je do libs a robot je našel. Akorát mám ještě problém s tím, že mi to při použití testovacího kódu z http://addons.nette.org/cs/mfu hlásí chybu na webu - There is no support for any of these: html5. Nevíte, co tohle znamená a jak to zprovoznit, prosím?
Alphard
Profil
Je správná cesta ke všem flash souborům apod.?
2rec
Profil
Alphard
Mám v hlavičce nalinkované jquery a jquery ui, jak se píše v zadání implementace na té stránce. Víc prý potřeba není a všechno by mělo fungovat.

    <script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.8/jquery.min.js"></script>
    <script type="text/javascript" src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jqueryui/1.10.3/jquery-ui.min.js"></script>

Nebo se tam mají vkládat jinak?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0