| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Martyn Profil * |
#1 · Zasláno: 5. 1. 2014, 22:19:32
Ahoj, mám jenom takový zvídavý dotaz. Debuger v Nette umí zobrazit jaká je hodnota v proměnných když došlo k vyhození výjimky. Jak to funguje? jak zjistí co je tam za hodnoty?
Díky |
||
| DarkMeni Profil |
#2 · Zasláno: 5. 1. 2014, 22:47:31
něco jako
var_dump($GLOBALS)?
|
||
|
Časová prodleva: 3 dny
|
|||
| MartyIX Profil |
#3 · Zasláno: 8. 1. 2014, 21:57:32
|
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0