Autor Zpráva
Martin Hampl
Profil
Dobrý den, mám php script, který automaticky odesílá PDF faktury + nějakej ten text. Používám k tomu phpmailer. Ovšem když se přihlásím do emailu přes webové rohraní, tak v záložce "odeslané" nic nemám. Původně jsem si myslel, že to je kvůli tomu, že nepoužívám SMTP, tak jsem to nastavil ale stejně to tam není. Dá se to vůbec nějak nastavit? Děkuji za odpovědi
Davex
Profil
Martin Hampl:
Dá se to vůbec nějak nastavit?
Ano, pošli si kopii na svůj e-mail.

$mail->AddBCC($moje_adresa);
Martin Hampl
Profil
To se mi ale přijde do příchozích, jako kdyby mi přišel email. Já bych chtěl aby to bylo v odeslaných. Aby to vypadalo, že jsem to odeslal ručně z prohlížečovýho rozhraní.
juriad
Profil
Martin Hampl:
Pro to, jak se ukládají odeslané emaily žadný standard není. Někteří poskytovatelé emailových schránek umí zařadit email mezi odeslané pokud ho odešleš přes jejich SMTP, jiní to neumí vůbec.
Martin Hampl
Profil
Aha, děkuji. Tak zkusím projít znalostní stránky poskytovatele (Wedos).
juriad
Profil
Odpověď je k nalezení zde. Vyždaduje mít namapovaný adresář s odeslanými emaily přes IMAP, což u PHP skriptu pro odesílání faktur bude problém.
https://webtrh.cz/184473-webmail-wedos
Davex
Profil
Martin Hampl:
To se mi ale přijde do příchozích, jako kdyby mi přišel email.
Nedá se tam nastavit nějaký filtr pro třídění zpráv podle adresy odesílatele?
Martin Hampl
Profil
Davex:
Nj, to mě nenapadlo. To bude asi nejjednodužší... Přepošlu kopii a uložím do vlastní složky. Ale IceWarp jsem do ted´ka studoval a nějak jsem se v tom nevyznal. Tak to udělám v Thunderbird. Děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0