Autor Zpráva
snazimse
Profil
Dobrý den,

mám echo které mi vypíše nějaký retězec na dané stránce.
A já potřebuji, aby pouze ten výsledek z toho echa se zobrazil na jiné stránce ale jako pouze výsledek.

viz:<?php echo $pr->mena->vytvor('zaklad',$vyrobek->ceny); ?> Výsledek se rovná dejme tomu 56, a pouze tento výsledek,chci,zobrazit na dané stránce ,která je oddělená, ale má stejný server.Když sem použil třeba na té jiné stránce echo $pr->mena->vytvor('zaklad',$vyrobek->ceny); // anebo ten retezec jsem dal pro promennou a stejně nicTak to vypsalo nulu.Co s tím?

Prostě něco jako je include daného výsledku echa,aby to vypsalo jen to echo tam kde to umístím,jenže include nebo require funguje jen na celou stránku a stejně si myslím,že by to asi nefungovalo nevím.Anebo jak jsem říkal možná to vypsat jako echo, pod proměnnou z jiné stránky,která označuje výsledek,ale nenačítá mi to proměnné z jiné stránky? Ví někdo jak to zařídit? Zkoušel jsem to a vždycky vypsalo jen nulu.Ale to už jsem říkal.Jen rekapituluji.Zdá se mi jako by ten soubor v kterém to chci zobrazit to stejné to prostě nebral pokaždé vypíše nulu.Toho co se v tom normálním souboru vypíše správně.Nechápu,možná,že tam jsou jiné pravidla.Prostě řešení by mohlo být to vypsat v té stránce kde to funguje a přenést to do té nové,ale jen výsledek.To vím,že by určitě fungovalo.Ale jak to udělat?

Díky všem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0