Autor Zpráva
registrace2013
Profil
potřebuji pomoct na jednoduchý skript který zobrazí poslední uploadovanou fotku ze složkoy s dalšími podsložky. Našel jsem tři různé skripty ale nefungují mi na webzdarma.cz ale na ic.cz jdou. Můžete se podívat kde je chyba nebo co mám upravit?
Zde ukázka se zdrojem http://mikino.wz.cz/
peta
Profil
header( 'Content-Type: '.$type[ $img['ext'] ] );
U scriptu 2 tim menis html/text na image/jpeg, takze se zobrazi obrazek. Co s tim? do html kodu das link na tento script
<img src="http://mikino.wz.cz/2index.php">
Nebo, co myslis tim, dal s nim pracovat? Ten script se chova jako treba obrazek.jpg. Potrebujes ho nekde otevrit funkci? Kde bys napsal obrazek.jpg nyni napises 2index.php.
Jestli chces cestu, tak neprovadej fopen. Jak mas if ( $fh = @fopen($img['fpath'], "rb") ), kdyz pred to das
echo $img['fpath']; die(); , tak to vypise cestu a skonci.
--
Jo, a ten script 1 vybira obrazky z 'galerie/*.{gif,png,jpg,jpeg}'. Je dobre se podivat do prikladu, jake muzes ocekavat vysledky, pripadne nejaky z nich zkopirovat.
http://cz1.php.net/glob
Script 3 je podobny 1.
---
Jo, a proc to neworkuje na wz.cz by ti rekli chybove hlasky, kdyz das na zacatek scriptu:
@ini_set('error_reporting', E_ALL|E_STRICT);
@ini_set("display_errors", "1");
error_reporting(E_ALL|E_STRICT);
registrace2013
Profil
peta:
Super odpověď děkuji! Pravda mit zapnuté chybové hlášky tak na to přijdu rychleji. Jen jsem lajcky zkusil proto ic.cz a srovnat verzi PHp, ale jde vlastně o vic než verze.
Ten tip k 3 scriptu na vypsání cesty s názvem je výborný děkuji! Ještě kdyby šlo nastavit cestu z více složek. Mám v rootu složku "fotogalerie" a v ní už samotné podsložky s fotkama.
1 script jsem nakonec rozchodil, když wz.cz má zakázané glob tak jsem použil funkci scandir ale stejný problém.. projede to jen tu složku galerie a ne podsložky navic zobrazí i ty nazvy podsložek :/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0