Autor Zpráva
BunnyBugs
Profil *
Zdravím, potřeboval bych zase radu, fakt nevím, jak na to.

Mám stránku s formulářem form1.php a druhou stránku s formulářem form2.php.
První formulář je pomocí include vložen do pravého sloupce a slouží k přihlášování uživatelů.
Druhý formulář je vložen také pomocí include, ale do hlavního obsahu stránky a slouží k registraci uživatelů.
Oba dva formuláře jsou samostatně funkční každý ve své stránce, tzn. že chybová hlášení a zpracování se děje jen v té každé jedné stránce.

Problém mám s tím, že když testuji funkčnost a u formuláře pro registraci nevyplním třeba jméno a odešlu, měla by se nad formulářem objevit chybová hláška, že nebylo zadáno jméno, ale namísto toho se mi chybová hláška objeví nad přihlašováním v tom pravém sloupci ve znění "zadali jste neplatné jméno nebo heslo", tzn. chybová hláška, jako bych se snažil přihlásit :(

Nevíte, čím by to mohlo být?, pokud to není zobrazené na jedné stránce oboje, funguje to bez problémů.
Alphard
Profil
Bez kódu to nejde říct jistě, ale hádám, že jste kód z jednoho formuláře kopíroval do druhého a zůstaly tam stejně pojmenované proměnné, které se teď vzájemně přemazávají a míchají.
BunnyBugs
Profil *
Wow, kopírováním jsem to sice nedělal, protože každý formulář je úplně jiný, ale pojmenoval jsem si proměnné do $_POST úplně stejně v obou formulářích, jako třeba 'username', 'email', apod.
Teď už to šlape, díky moc :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0