| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Tobísek50 Profil * |
#1 · Zasláno: 18. 3. 2014, 19:01:09
Dobrý mam takový malý problém z mého webu když někdo odešle email tak přijde takováhle hloupost
<?php
if($_POST['akce']==1)
{
function autoUTF($s)
{
// detect UTF-8
if (preg_match('#[\x80-\x{1FF}\x{2000}-\x{3FFF}]#u', $s))
return $s;
// detect WINDOWS-1250
if (preg_match('#[\x7F-\x9F\xBC]#', $s))
return iconv('WINDOWS-1250', 'UTF-8', $s);
// assume ISO-8859-2
return iconv('ISO-8859-2', 'UTF-8', $s);
}
if($_POST['mail'] != "" and $_POST['zprava'] != "")
{
$to = 'tranexocz@seznam.cz';
$subject = $_POST['predmet'];
$message = "Email odeslán z webu herget.tode.cz \n\n " . $_POST['jmeno'] . " \nE-mail: " . $_POST['mail'] . "\nZpráva: " . $_POST['zprava'];
$message = autoUTF ($message);
$headers = 'From: ' . $_POST['mail'];
mail($to, $subject, $message, $headers);
echo "<h3>Email byl úspešně odeslaný.</h3>";
}
else
{
echo "<h3>Položky e-mail, předmět a zpráva musí být vyplněny!</h3>";
}
}
?> |
||
| Alphard Profil |
#2 · Zasláno: 18. 3. 2014, 19:04:36
Zkuste naši funkci cs_mail() Nejčastější potíže s PHP (FAQ) » Kódování e-mailu, aneb abychom neposílali otazníky.
|
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0