Autor Zpráva
divady
Profil
prosim Vás porazil by mi někdo jak mam odstranit tuto chybu?
Parse error: syntax error, unexpected '[', expecting ',' or ';' in /home/abczakazky.cz/servis.abczakazky.cz/srovnavac.php on line 324
tady je kod
<INPUT TYPE = \"hidden\" NAME = \"okres\" VALUE = \"".nuts2text($_POST[okres],$_POST[kraj])[okres]."\">                                
<INPUT TYPE = \"hidden\" NAME = \"kraj\" VALUE = \"".nuts2text($_POST[okres],$_POST[kraj])[kraj]."\">

a ještě tuto chybu?
Parse error: syntax error, unexpected T_OBJECT_OPERATOR in /home/abczakazky.cz/admin.abczakazky.cz/class/admin.php on line 1868
tady je opět kod
    $df = (new DetailsForm($item[0]))->get();
okolojsoucí
Profil
Hele, nevyplatí se si najmout nějakého programátora? Jelikož co tu to procházím tak převážně jsou to banální chyby.
divady
Profil
jen mi nejde programovat php, snažim se, ale občas opravdu nevím. vím že to jsou to banalníé chyby ktere by každej hned opravil. ale mě to nějak nejde
Joker
Profil
divady:
Viz Nejčastější potíže s PHP (FAQ).

Diskuse je efektivní nástroj, když zhruba víte jak na to, ale potřebujete vyřešit nějaký jeden problém.
Naopak když neovládáte ani základy, učit se přes diskusi programovat je hrozně zdlouhavé a neefektivní. Třeba nějaká učebnice by asi udělala mnohem lepší službu
divady
Profil
dobře děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0