Autor Zpráva
snazimse
Profil
Zdravím všechny,

potřebuji jak mám upravit aby výpisem z this retezce mohl ukoncit odkaz a href? Jak správně to zapsat? Do nějakých závorek,uvozovek?

<?php echo '<a href="->displayMediaFull]->displayMediaFull]http://www.seznam.cz">'.$this->product->images[0]->displayMediaFull ukonceni sem </a>( class="medium-image" id="medium-image"',false,"class='modal'",true); ?>Díky všem!
Hitman
Profil
Teď tomu moc nerozumím, co znamená to ->displayMediaFull, to chceš vypsat? Protože tak to máš momentálně zapsané.

echo '<a href="->displayMediaFull.'</a]->displayMediaFull.'</a]->displayMediaFull.'</a]http://www.seznam.cz">'.$this->product->images[0]->displayMediaFull.'</a>'; 

// Aha tak to mediafull tam vkládá místní editor, proč? Zeptáme se mmmoderátora?
Tori
Profil
Hitman:
viz: Chyba převodu BB kódů — převod adres v pre. Možná to už je v sandboxu opravené, netuším. Většinou se ta chyba dá ignorovat, ale občas vznikne takový mišmaš, že se původní text dá jen odhadem tipovat.

snazimse:
Napište prosím ten kousek kódu ještě jednou, ale místo adresy Seznamu tam napište jen "URL" nebo podobný neškodný text. Díky.
Davex
Profil
Původně to mohlo vypadat asi nějak takto.
<?php echo '<a href="http://www.seznam.cz">'.$this->product->images[0]->displayMediaFull ukonceni sem </a>( class="medium-image" id="medium-image"',false,"class='modal'",true); ?>

Nejjistější je nedávat http:// do kódu nebo to rozbít značkou h[!]ttp:// uvnitř. V tomto případě by také pomohlo přidat mezeru u tečky pro spojování řetězců. V sandboxu je to opravené tak, že se nerozeznávají odkazy v kódu.
snazimse
Profil
Ano pravda,přesně tak,jak říkáte.Je to jak napsal davex.Tak to má vypadat bohužel ten shortcode pre to neukázal správně.Takže jak tedy? Na to ten řetězec this vypisuje obrázek.A je ho potřebuji uzavřít v odkazu.Aby ten obrázek prostě se vypsal do odkazu,který si tam nadefinuji.Ale nevím jak ho správně ukončit před tou závorkou.Díky všem !!!
Chro
Profil
Já bych to udělal takto:
$var = $this->product->images[0]->displayMediaFull;
echo <<<EOT
<a href="http://www.seznam.cz">{$var}</a>
EOT;
Je to přehlednější a takový zápis se nazývá HEREDOC.
Tuto část kódu
(class="medium-image" id="medium-image"',false,"class='modal'",true); ?>
jsem nepochopil, zda má být uvnitř tagu <a> nebo jak je uvedeno výše mimo tag?
Hitman
Profil
HEREDOC neznám, ale standardně by to bylo:

<?php 
echo '<a href="adresa" class="medium-image" id="medium-image" class="modal">'.$this->product->images[0]->displayMediaFull.'</a>';
 ?>

Tomu false, true moc nerozumím, co to mělo být?
snazimse
Profil
Díky všem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0