Autor Zpráva
Hitman
Je možné odeslat formulář metodou GET z emailu?

Tedy - mám klasický newsletter který obsahuje formulář a metodou GET bych jej chtěl odeslat na nějakou stránku kde se zpracuje. Bohužel při odeslání mi to pouze načte zpracovací stránku, ale do URL nepřidá žádné parametry. Mám někde chybu, nebo to není možné takto přes email odesílat?

Díky
jefitto44
Ak to aj možné je, je to zlo. Nemôžeš predsa odosielať e-maily cez get, internetová bezpečnosť forever
Tori
Hitman:
Chová se to stejně na různých e-mailech? A i při vypnutém JS? (Napadlo mě, jestli to není nějaká ochrana na tom e-mailu, která zabraňuje odesílat z něj data. Protože takhle by se možná dalo adresátovi pomocí JS přečíst poštu nebo jiné soukromé údaje a přiložit je do skrytého pole formuláře, tak třeba si to nějak posichrovali.)
Hitman
jefitto44:
Nejde o odesílání emailu ale formuláře (hodnocení produktu), tam není třeba nic zabezpečovat, neposílají se žádná citlivá data.

Tori:
To snad ani nejde vypnout JS, ne? Zkoušel jsem to na mozile thunderbird, zkusím ještě outlook.
Tori
Hitman:
Jo takhle, já jsem mluvila o e-mailech v browseru, gmail a spol. Outlook jsem nikdy nepoužívala, nevím jak se chová.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: