Autor Zpráva
RastyAmateur
Profil
Dobrý den

stáhl jsem si VertigoServ, nainstaloval na svůj flashdisk, vše šlo, paráda, avšak nyní, když to chci znovu otevřít, hlásí mi to, že porty jsou obsazeny, Skype není zaplý...

Děkuji
okolojsoucí
Profil
Pokusím se Vám pomoci na dálku, ale budu potřebovat od Vás pár výpisů.

U všech příkazu které Vám sem vypíšu tak nic nebudou do příkazového řádku vypisovat
1.) Spusťte si nejdříve příkazový řádek jako správce
2.) Zadejte první příkaz: netstat -o -n -a > c:\netstat_list.txt pokud máte jiný disk než c:\ změňte si písmenko
3.) Zadejte druhý příkaz: tasklist > c:\processes_list.txt pokud máte jiný disk než c:\ změňte si písmenko

Nyní se Vám na disku C:\ (nebo vámi zvolený) vygenerovali dva soubory - processes_list.txt a netstat_list.txt. Prosím nahrate jej někam a vložte sem odkaz.
RastyAmateur
Profil
nyní nemám možnost přihlásit se jako správce, svůj notebook mám v opravně. Omlouvám se, doufám, že Vám to bude stačit zítra odpoledne. Děkuji
okolojsoucí
Profil
RastyAmateur:
V pořádku, až dodáte tyto dva výpis jsem ochotný Vám napsat co přesně na portu 80 běží a jak se popř. toho bezpečně zbavit.
RastyAmateur
Profil
Dobrý den, jsem přihlášen jako správce, když zadám do příkazového řádku první větu, otevře se mi nějaký text a do sekundy zavře. Druhý text mi hlásí, že soubor neexistuje...
okolojsoucí
Profil
Máte disk C? A opravdu kopírujete příkaz počínaje netstat a končící ...list.txz?


Stáhněte si soubor http://www.tempsend.com/F5EF4990F3 diskuse.bat a spusťte jej jako správce. Na ploše aktuálně přihlášeného uživatele se vygenerují dva soubory které mi prosím někam nahrajte. Nyní by neměl být problém jelikož bylo vyzkoušeno na XP, 7 a 8.1.
RastyAmateur
Profil
Ne, mám disk G, mám to vše na flashdisku, abych mohl pokračovat ve své práci i ve škole... Jdu tedy stáhnout soubor...


okolojsoucí
Profil
Tak v tom případě musíte si vyfiltrovat pomocí cmd a netstatu port 0.0.0:80 vyfiltrovat si jeho PID číslo pod kterým jedem a následně musíte se najít proces s PID číslem a ten killnout. Nevím co máte s počítačem, ale zkoušel jsem můj BAT soubor a funguje.
RastyAmateur
Profil
a jak to tedy udělám? :(
RastyAmateur
Profil
Dobrý den,

okolojsoucí, děkuji moc za pomoc. Již dříve jsem věděl, že náš pc stojí za ****... Přeinstaloval jsem server a již mi (zatím) funguje. Nevím, co s tím bylo. Možná to bylo tím, že mi AVG označil tento program jako nebezpečný, nebo že jsem ho střídavě pouštěl na 2 počítačích, od té doby, co jsem ho poprvé pustil v místní knihovně, přestalo mi to jít. Doufejme tedy že to vydrží, ještě jednou Vám děkuji za pomoc :-)))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0