Autor Zpráva
drevokocur
Profil
Zdravím, neviem či je to vôbec možné spraviť, ale potreboval by som spraviť nasledovnú vec. "Mám" web (eshop), ktorý je automaticky generovaný dodávateľom v tvare www.dodavatel.com/tvojeshop a mám doménu s webhostingom v tvare www.mojweb.com. Chcel by som, aby sa obsah z toho generovaného webu zobrazoval na doméne www.mojweb.com. Čiže všetko čo je za www.dodavatel.com/tvojeshop/* by sa zobrazovalo ako www.mojweb.com/*. Je to vôbec možné? Ešte dôležitá poznámka - na tom generovanom eshope nemôžem nič zásadné meniť v zdrojových súboroch a pod. Ďakujem za rady.
SwimX
Profil
Todle se dělá tak, že pro doménu mojweb.com nastavíš přesměrování. Pokud bude na dvou adresách stejný obsah, vyhledávače to mohou (a asi budou) hodnotit jako duplicitní obsah a mohl by to být problém.

Pokud na tom přesto trváš, dá se nastavit alias, pro mojweb.com nastavíš alias (CNAME) v DNS zónovém souboru, ale to obnáší nastavení tohoto aliasu i na hostingu dodavatel.com/neco

Můžeš samozřejmě zkusit vykrádat HTML kód pomocí php funkcí jako je file_get_contents, ale to je tak na zobrazení statických stránek, nebude to fungovat s obrázky, košíkem a odkazy už stejně povedou na původní shop, takže tudy cesta nepovede.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0