| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Mariann Profil * |
#1 · Zasláno: 26. 4. 2014, 22:14:16
Ahoj, neví někdo jak se tohle dělá? http://www.nathandavison.com/article/8/custom-php-mvc-tutorial-part-4-models
|
||
| Alphard Profil |
#2 · Zasláno: 26. 4. 2014, 22:47:33
Hledejte php highlight. Hodně známý je např. GeSHi. Alternativně lze obarvovat až u klienta, tato diskuse používá upravený JUSH. Výběr s ukázkami je třeba na www.webresourcesdepot.com/11-syntax-highlighters-to-beautify-code-presentation.
|
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0