Autor Zpráva
FelixCZ
Profil *
Zdravíčko,

poradil by mi někdo, jak nejlépe vytáhnout data z tabulky mysql do txtčka?

Jde o to, že mám tabulku "objednavky" a každá řádka v tabulce obsahuje kód prodejny, která zboží objednává (co řádek, to objednané zboží + množství + dalsi udaje o produktu)... Je to defacto temp table, kam se ukládají aktuální objednávky z více prodejen a každý večer se všechny tyto objednávky uloží do jednoho txt souboru s určitou strukturou (na pevné šířky) a tabulka se vyprázdní. To si pak dodavatel importuje do ekonomického sw...

Tak a teď k podstatě věci. Tohle mi funguje v pohodě... Jde ale o to, že dodavatel teď potřebuje, aby každá objednávka (txt soubor) se vytvořila zvlášť do txt souboru, který bude mít název "kod_prodejny.txt". Napadla mě funkce FOREACH, ale bohužel si s tím nějak pořád nevím rady.

Temp tabulka objednávek vypadá zjednodušeně takto:

id kod_prodejny nazev_zbozi mnozstvi mj

1 404 Maslo 100g 10 ks
2 105 Slehacka 5 ks
3 320 Skorice 2 ks

A nyní mi to dělá jeden txt soubor, kde je všechno a já potřebuji, aby se vytvořily soubory txt takto:
404.txt, 105.txt, 320.txt s tím, že budou obsahovat jen produkty objednané touto prodejnou.

Dík moc.
Joker
FelixCZ:
Tohle mi funguje v pohodě
No a pak by už nemělo být těžké projet kódy prodejen a pro každý udělat jen SELECT pro daný kód prodejny a uložit ho do příslušného souboru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: