| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| quatzael Profil |
#1 · Zasláno: 24. 5. 2014, 21:21:14
Mám takovýhle nějaký script:
if (isset($_SESSION['number']));
{
echo "<div >The number is: {$_SESSION['number']}</div>";
unset($_SESSION['number']);
}Po prvotním načtení stránky se mi normálně zobrazí něco takovýho: "The number is: 745" Když stránku refreshnu tak se mi zobrazí: "The number is: " Jak je možný, že ta podmínka vůbec proběhne, když jsem tu proměnnou zrušil a už tam není? |
||
| Fisir Profil |
#2 · Zasláno: 24. 5. 2014, 21:25:15
Reaguji na quatzaela:
Podmínka proběhne, ale neobsahuje žádný příkaz. Část s echo a unset již není v podmínce. Pravděpodobně ti v prvním řádku přebývá středník.
|
||
| quatzael Profil |
#3 · Zasláno: 24. 5. 2014, 21:29:28
Fisir:
No jasně. Já jsem si toho vůbec nevšiml.. Díky. |
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0