Autor Zpráva
Fidelio
Profil
Ahoj,

používám nette víceméně jen kvůli laděnce... Na wedosu a onebitu jsem nikdy problém neměl, nyní ale testuji nový hosting a ne a ne to rozběhat :(

Mám definované pole IP adres, pro které laděnku zobrazit, ty co nejsou v tomto IProzsahu vidí klasickou pěknou nette 500 (Server error...), pokud ale jsem v rozsahu hosting mi nezobrazi laděnku ale zobrazi "spojení přerušeno" viz tento screen: http://awesomescreenshot.com/0312whl4f5, je to určitě něším v nastavení hostingu, jinde to funguje, ale čím? Na servereru mohu poprosit o nastsavení čehokoliv co potřebuji, jen nevím co správcům říci aby se přenastavilo, nenapadá Vás důvod? Debug bar funguje v pohodě... jen ta 500 :((
aDAm
Profil
error log mlčí?
Fidelio
Profil
aDAm:
mlčí :( mám na serveru zapnuté logování chyb, ale tam on nic neuloží. exception se vygeneruje jenom pokud nejsem v daném poli IP adres (tedy pokud správně zobrazí chybovou nettovskou pětistovku bez podrobností). Nejdřív jsem si myslel, že to může dělat safe_mod ale ten jsem si nechal vypnout, problém nevyřešen...
Jan Tvrdík
Profil
To vypadá na segfault PHPka.
Davex
Profil
Fidelio:
Jaká je verze a konfigurace PHP? Není náhodou aktivní eAccelerator nebo jiná opcode cache či modul třetí strany?
Fidelio
Profil
Tady mám printscreen phpinfa, jeslti z toho neco vyctete, ja moc ne... :(( http://awesomescreenshot.com/0312wiru28 Díky.
Micruss
Profil
Ten screenshot funguje? Mně osobně ne
Fidelio
Profil
Aha nejak to zahaprovalo, pri kliku do bile plochy kde ma screenshot byt se ale otevre...
Taps
Profil
Micruss, Fidelio:
Mně zobrazení screenshotu funguje v pořádku. Asi by bylo vhodné zmínit i o který hosting se jedná.
Fidelio
Profil
Je to nějaký virtuál od tele 3
Taps
Profil
Fidelio:
a má hosting zapnuté vše co je potřeba pro nette, resp. laděnku
Potřebné parametry lze zkontrolovat přes Requirements Checker
Micruss
Profil
Zkus otevřít Requirements checker ... tools/Requirements-Checker/checker.php ; jestli neukáže něco on
Davex
Profil
Fidelio:
U mě otevření screenshotu jeden efekt mělo, a to ten, že došlo k zatížení CPU na 100 % a k zaplnění veškeré dostupné paměti včetně odkládacího souboru. 91 Mpx je na můj stroj hodně.

V konfiguraci nevidím nic zvláštního. V jakém logu jsi hledal chyby? Něco by mělo být v chybovém logu Apache. Pokud jsou chybové logy oddělené podle domén, tak by bylo dobré zkontrolovat i globální log. Případně i systémový log, kde by měla být zaznamenána havárie procesu.
Fidelio
Profil
Checker rika vse ok, do systemoveho logu pristup nemam, zkusim zavolat na podporu snad budou vedet :( na ladence vznikla u me silna zavislost :( bez ni nevydrzim...
Taps
Profil
Fidelio:
Je možné abych se na to podíval přímo na FTP ?
Fidelio
Profil
Bohuzel, ke zdrojakum nepustim :(
Taps
Profil
Fidelio:
nemusí jít přímo o zdrojáky stačí oddělený FTP přístup, kde bude jen laděnka.
Fidelio
Profil
Toto neni tak jednoduche, musim pres podporu na hostingu... Zkusim tam nejprve nahrat kompletni nette a vyzkouset sandbox, pokud tp nepujde ani tam necham so vytvrit separatni ftp a napisi Vam soukromou zpravu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0