Autor Zpráva
Oxidiáln
Profil *
Nevíte co znamená hláška "gd-png: fatal libpng error: Too many IDAT's found"?

$image = imagecreatefrompng($input_image);
Sna69m se otevřít soubor test.png který má 20kb a má velikost 225x
300x24b to snad není tak moc aby to nešlo otevřít ne? Co je to za problém?


Ještě jsou pod tím další hlášky na stejném řádku, ale fakt si neumím vysvětlit co může být za problém, protože je to úplně normální png jako každé jiné.

Warning: imagecreatefrompng() [function.imagecreatefrompng]: gd-png error: setjmp returns error condition in Image_PixelOperations_class.php on line 11

Warning: imagecreatefrompng() [function.imagecreatefrompng]: 'burden.png' is not a valid PNG file in Image_PixelOperations_class.php on line 11
burden.png
1Pupik1989
Profil
Povídání o IDAT chunku asi vynechám, to si můžeš přečíst na libpng.org. V kostce řečeno jsou to informace o filtrech a pixelech.

Hláška "gd-png: fatal libpng error: Too many IDAT's found" vlastně povídá, že PHP GD neumí zpracovat více bloků IDAT. Respektive je neumí sloučit.

Mám pocit, že na to byl nějaký fix a v další verzi libpng už to bylo opraveno. Ruku do ohně za to asi nedám.

Nejjednodušší možností je převést to v nějakém programu na "jednoIDATový formát", nebo jak to nazvat. :D Mám takový pocit, že jsem na to používal PNGOUT.
Oxidián
Profil *
převedl jsem to v mspaint
1Pupik1989
Profil
A funguje? Jestli máš pořád ten starý soubor a není tajný, hodil by si sem odkaz? Je to čistě na studijní účely pr png parser s kterým si hraji v javascriptu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0