Autor Zpráva
Hitman
Profil
V databázi mám:

"<span class=\"nejaka_trida\">Nejaky text<\/span><span class=\"nejaka_trida\" >nejaky tex<\/span> <span class=\"nejaka_trida\">Barva<\/span><span class=\"costumValue\" >\u010derven\u00e1<\/span>"

a při výpisu mi to vyhodí přesně tak jak je to v db. Jak to mám udělat aby se mi to "odescapovalo"? Jediné co mě napadá tak je str_replace, ale tam nemůžu dát "\", protože by se to potom vztahovalo na tu druhou uvozovku (označena tučně), muselo by to být "\ " a to už by zase nefungovalo.

Díky
Tori
Profil
$text = json_decode('"<span class=\"nejaka_trida\">Nejaky text<\/span><span class=\"nejaka_trida\" >nejaky tex<\/span> <span class=\"nejaka_trida\">Barva<\/span><span class=\"costumValue\" >\u010derven\u00e1<\/span>"');
Hitman
Profil
Aha, díky.

A jak to tam funguje s těmi závorkami a uvozovkami? Celý kód (v db) vypadá takto:

{"8417":" <span class=\"nejaka_trida\">Nejaky text<\/span><span class=\"nejaka_trida\" >nejaky tex<\/span>","8419":" <span class=\"nejaka_trida\">Barva<\/span><span class=\"costumValue\" >\u010derven\u00e1<\/span>"}

mělo by to fungovat i s {}? Protože když se mi tento kód načte do promněnné a já jej vložím:

echo json_decode($ten_kod);

tak mi to hodí chybu. Mám jej tedy nejdříve očistit o ta čísla a { ?
Tori
Profil
Mělo by to vyrobit pole s jedním dvěma prvky, 8417 a 8419 jsou indexy, zbytek je hodnota.
Hitman
Profil
Aha, to mě nenapadlo, díky moc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0