Autor Zpráva
Avve
Profil
Zdravím,
mám fórum na systému SMF a řeším menší problém. Nainstaloval jsem si aplikaci AJAX chat, která do menu přidá položku "chat" a při kliknutí odkáže na daný chat. Ovšem, problém je v tom, že se tato položka do menu přidá pouze v default vzhledu, nikoliv do toho, který jsem si pořídil. Přidal jsem ji tedy ručně, bohužel však kvůli své neznalosti daného jazyka, byť úspěšně jsem danou věc přidal, nicméně po vzhledové stránce to moc nevypadá.

Abych nastínil daný problém přikládám obrázek a zároveň úsek daného textu, doufám, že někdo daný problém vyřeší. Byl bych moc rád.
Předem děkuji :)

http://img24.eu/images/01428823590435539970.png

Jak si můžete všimnout, tak položka chat by měla být zarovnaná s ostatníma, jenže není.

Úsek textu mnou "převedené" do mého vzhledu:

    // the [chat] button
    $chatPath = str_replace("index.php", "chat/index.php", $scripturl);
    $num = (empty($modSettings['enableChatButtonNo'])) ? 0 : count(chatOnlineUsers());
    echo $context['browser']['is_ie4'] ? '<td class="maintab_active_' . $first . '"></td>' : '', '
            <li><center><a href="', $chatPath, '"', empty($modSettings['chatPopUp']) ? 'target="_blank"' : ' onclick="openWindow(this.href);this.blur();return false;"', '>', $txt['chat'], ($num > 0) ?  ('('.$num.')') : '' , '</a></li>';    // Otherwise, they might want to [logout]...    
    

    // The end of tab section.
    echo '
                <td class="maintab_' , $last , '"></td>
            </tr>
        </table>';

Originální úsek textu z default vzhledu:
// the [chat] button
    $chatPath = str_replace("index.php", "chat/index.php", $scripturl);
    $num = (empty($modSettings['enableChatButtonNo'])) ? 0 : count(chatOnlineUsers());
    echo $context['browser']['is_ie4'] ? '<td class="maintab_active_' . $first . '">&nbsp;</td>' : '', '
        <td valign="top" class="maintab_back">
            <a href="', $chatPath, '"', empty($modSettings['chatPopUp']) ? 'target="_blank"' : ' onclick="openWindow(this.href);this.blur();return false;"', '>', $txt['chat'], ($num > 0) ?  ('('.$num.')') : '' , '</a>
        </td>';    // Otherwise, they might want to [logout]...
    if ($context['user']['is_logged'])
        echo ($current_action == 'logout' || $context['browser']['is_ie4']) ? '<td class="maintab_active_' . $first . '">&nbsp;</td>' : '' , '
                <td valign="top" class="maintab_' , $current_action == 'logout' ? 'active_back' : 'back' , '">
                    <a href="', $scripturl, '?action=logout;sesc=', $context['session_id'], '">' , $txt[108] , '</a>
                </td>' , $current_action == 'logout' ? '<td class="maintab_active_' . $last . '">&nbsp;</td>' : '';

    // The end of tab section.
    echo '
                <td class="maintab_' , $last , '">&nbsp;</td>
            </tr>
        </table>';

}
joe
Profil
Kód, ve kterém je smícháno HTML s PHP asi nikdo moc zkoumat nebude. Zobraz si zdrojový kód už vygenerované stránky a najdi v čem se liší kód pro ostatní položky od té nové položky "Chat".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0