Autor Zpráva
wortygen
Profil
Zdravím,

omylem jsem na mém webu dal restart hesel administrátorů a nyní nejde žádnému administrátorovi přihlásit se.
Chci se zeptat , zda jdou nějak restartovat hesla , aby jsme si je znovu zadali , či nějaký jiný způsob , jak se dostat k účtům.
Marti_n
Profil
Napíšem sem otrepanú frázu "Nemám vešteckú guľu" . Trošku viac to popíš. Heslá máte asi zahashované v databáze? Máte prístup k databáze? Keď áno, tak ich ručne updatetnite v databáze a zahashujte zároveň. Potom tie heslá rozpošlite administrátorom.
wortygen
Profil
Marti_n:
Myslím tím přihlášení na této stránce : http://www.blackwolves.4fan.cz/news.php

Prosím poradíte mi? Nevím jak na to :-)
Micruss
Profil
wortygen:
1. Zjisti si čím se šifrujou hesla administrátorů (md5, sha1, atd.)
2. Vytvoř generátor nových hesel - zaheshuj je + nech si někde to slovo nezahashovaný
3. Udělej SQL UPDATE všem administrátorům a jelikož to jsou administrátoři tak si myslím, že mají i vyplněný e-mail.
4. Na mail jim odešli zprávu s omluvou o změně hesla a buď fresh :)
Marti_n
Profil
Máte prístup k databáze?
wortygen
Profil
Micruss:
A teď česky? :-DD
Jsem totiž začátečník :-))
Micruss
Profil
wortygen:
Zjisti si přihlašovací údaje do databáze, jinak s tím nic neuděláš, max. jestli jsi nějaký hlavní admin a jde měnit heslo uživatelům u tebe na webu ;)
wortygen
Profil
Micruss:
Já jsem hlavní admin na webu,ale bohužel mi nejde přihlásit na ten účet.

Popíšeš mi prosím přesně krok po kroku , co mám udělat? :-))

Jinak mám přístup k databázi
Micruss
Profil
wortygen:
Přihlaš se, najdi si tabulku, kde jsou administrátoři, tipuju "users" nebo něco podobného + najdi někde sebe, najdi si někde na googlu online MD5 hash, napiš tam třeba "12345" zašifruj, a uprav ten svůj profil ve sloupci password
- pak to se zkus přihlásit pod heslem 12345 a změn heslo všem administrátorům, pokud jim to nepůjde změnit, tak to udělej ručně takhle u všech

- nevím jak je to u php fasion, moc s fasion nemám zkušenosti :)
wortygen
Profil
Micruss:
Máš skype? :-))
Dal bych sdílet obrazovku.
Kdyžtak ho napiš do zpráv.
Jan Tvrdík
Profil
wortygen:
Proč nepoužiješ www.blackwolves.4fan.cz/lostpassword.php?
wortygen
Profil
Jan Tvrdík:
Email mi nepřišel.
LechyFUYO
Profil *
wortygen:
Pokud z nějakého důvodu e-maily nefungují, asi se ručnímu zásahu do DB nevyhnete.
Myslím, že jak to popsal [#9] Micruss je dostatečně jasné. Pokud i tak si nevíte rady, asi si budete muset někoho najít kdo si bude stím vědět rady. Popřípadě kontaktujte kdo Vám web dělal.
wortygen
Profil
Byl by někdo ochotný a udělal to?
Kubo2
Profil
wortygen:
Byl by někdo ochotný a udělal to?
Pokiaľ to chceš od niekoho osobne, bol by si prosím taký láskavý a zverejnil v profile svoju emailovú adresu, aby sa prípadný ochotný okoloidúci mohol s tebou dohodnúť? Táto diskusia neslúži k dohadovaniu súkromných konverzácií.
wortygen
Profil
Hotovo , email tam je :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0