Autor Zpráva
michal454454
Profil
Zdravim chtel jsem se zeptat co vse potrebuji k php registraci a prihlaseni... to musim mit stahnutou databazi MySQL a PHP musim spoustet uz na nejakym serveru ze ano treba Webzdarma....? je dobre to delat podle tehle tutorialu? :)
http://www.youtube.com/watch?v=S_4oeM3O_ng
http://www.youtube.com/watch?v=BQ1mXyNBTw8

diky za odpoved :))
jenikkozak
Profil
Učit se programovat podle videa, no nevím, nevím. Vyslovovat „MySQL“ jako [majsíkvíjel] jsem ještě neslyšel i u dalších slov je výslovnost děsivá. Nic tam není kloudně vysvětlené. Kvalitní literaturu jsem ti už doporučoval. Ale budiž, klidně se uč podle toho videa.
mimochodec
Profil
Majsíkvíel je v tom videu možná nejzábavnější, ale není to největší průšvih. K tomu, abych doporučil se mu vyhnout obloukem, by stačilo třeba toto. Ten člověk má nemálo špatných návyků. Kdo se podle toho návodu něco naučí, ten si ty návyky odnese jako bonus.


michal454454:
A jestli se ptáš, jak to dělat, často se tady doporučoval tento zdroj: www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=328 a tam odkazy Další / Předchozí
michal454454
Profil
A co tedy k tomu potrebuji? musim mit stazenou nejakou databazi MySQL v pc a tu mit propojenou s php kodem nebo nejak tak..? :)
mimochodec
Profil
michal454454:
Myslím, že to na tom linuxsoftu píšou. Musíš tam mít databázi a k ní se z php připojit. Nevím, co myslíš tím "v pc", běžné řešení je to, že databáze běží tam, kde je onen web. Na běžných hostinzích včetně těch zadarmo mysql k dispozici je, případně si ji můžeš přes nějakou administraci zřídit.
michal454454
Profil
A co presne za tema z php je ta registrace a prihlaseni? :)
Keeehi
Profil
michal454454:
Když na ty tvé příspěvky koukám, tak asi všechna. Jinak asi práce s proměnnými, větvení programu, pravděpodobně cykly, práce s databází, sessions, odesílání emailů, + tuna bezpečnosti po cestě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0