Autor Zpráva
santo
Profil
Kdyz kontaktni formular vyplnim a dam odeslat, napise mi to "vase zprava nebyla odeslana, kontaktujte administratora". V cem muze byt problem?
Alphard
Profil
V hromadě věcí. Na vlastním řešení by se nejvíc nabízelo vypnuté register globals. Nevím, jestli je ve WP tak hloupá chyba, jak stará ta instalace je?

Pokud to nepomůže, zkuste dočasně povolit výpis chyb, snad se něco ukáže.
santo
Profil
Verze WP je aktuální.
Tak jsem zkusil vlozit "php_flag register_globals on" do htaccess a web mi hodil chybu 505. Ten prikaz jsem teda vymazal, a web se mi uplne prestal zobrazovat - bila obrazovka bez jakyhokoliv hlaseni. Co s tim?


Takhle obsah toho .htaccess vypada:

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

# END WordPress



Zvlastni ale je, ze muj druhej web, ktery je v jinym podadresari, funguje. Jeho WP instalace ma vlastni .htaccess, ale kdyz ho prekopiruju do korenu k hlavnimu webu, tak to nempomuze.


Zkusil jsem i ten postup pro vypis chyb v .htacess, ale to nic nedela. Porad vidim bilou obrazovku.
Alphard
Profil
Bílá obrazovka obvykle ukazuje na selhání na úrovní Apache (stejně tak může mít ale i PHP prázdnou error stránku), v tomto případě problém s .htaccess. Víc nejde říci, chyby by měly být v logu.
Jestli je tam zpátky původní konfigurace, mohlo by to být jen u vás v cache.
santo
Profil
V cache to problem neni. Stejny problem zaznamenavam i v jinych prohlizecich. Jak se do toho logu dostanu a co s tim muzu udelat?
santo
Profil
Ten .htaccess jsem editoval v notepad++, neni mozny, ze ten program ten soubor nejak pozmenil?


Ale ten jsem zkusil .htaccess znova vytvorit i v poznamkovym editoru v Total Commanderu, a to taky nepomohlo.
Alphard
Profil
Muselo dojít i k jiné změně asi. Zkuste třeba načíst nějaký statický soubor, zjistíte, jestli není opravdu až v PHP.
Kde jsou logy by měl uvádět hosting.
santo
Profil
Zkusil jsem vytvorit soubor index.html, ktery nacist jde.


Zapnul jsem to zobrazovani chyb a z toho, co jsem si vygooglil to nakonec vypada, ze je problem s kompatibilitou graficky sablony, kterou pouzivam, s novou verzi Wordpressu. Je fakt, ze jsem dneska WP aktualizoval. Po aktualizaci mi ale prislo, ze web funguje. Ale asi to bude tim. Je mozny se nejak vratit k predesly verzi WP? Staci zkopirovat puvodni soubory, co mam zazalohovany na disku?


No jo, bylo to tim. Vratil jsem se k predchozi verzi a vse funguje. Holt budu muset zmenit grafickou sablonu za nejakou aktualnejsi.


Jinak jsem prisel na to, ze register globals se da zapnout primo v administraci hostingu. Udelal jsem to, ale odesilani formularu stale nefunguje :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0