Autor Zpráva
marek1234
Profil *
Ahojte vytváram si web podla tohto tutoriálu https://www.youtube.com/watch?v=p0Era-3c78Q&list=UUt4QQ-Q3Lt58Vgtmzq4mnBg a teda viete že som na registrácii ale on to robí na localhoste a ja na hostingu a neviem čo mám vyplnit namiesto tohto:
     mysql_connect("localhost", "root", "");
        mysql_select_db("databaze");

Prepáčte ale hosting nemám u Vás ale potrebujem pomoc databáza sa volá d75997_tvorba uživateľ a75997_tvorba a heslo nepoviem :D :) a keď to vyplníte na adrese http://www.minecraft-novinky.eu/registracia.php tak mi tam vyskáču tieto chyby :
Warning: mysql_connect(): Unknown MySQL server host 'd75997_tvorba' (0) in /data/web/virtuals/75997/virtual/www/domains/minecraft-novinky.eu/registracia.php on line 18

Warning: mysql_select_db(): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /data/web/virtuals/75997/virtual/www/domains/minecraft-novinky.eu/registracia.php on line 19

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /data/web/virtuals/75997/virtual/www/domains/minecraft-novinky.eu/registracia.php on line 19

Warning: mysql_query(): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /data/web/virtuals/75997/virtual/www/domains/minecraft-novinky.eu/registracia.php on line 21

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /data/web/virtuals/75997/virtual/www/domains/minecraft-novinky.eu/registracia.php on line 21

Poradili by ste mi čo má teda vyplnit namiesto toho localhostu rootu a toho databaze ďakujem :)
Marschmallow
Profil
marek1234:
Tohle:
     mysql_connect("url-adresa-databaze", "a75997_tvorba", "tvoje-heslo");
        mysql_select_db("d75997_tvorba");
Místo URL databáze vyplň pravdivou URL adresu k Tvé databázi (zjistíš jí v administraci).


Ze jména databáze jsem pochopil, že hostuješ u WEDOSu, takže já mám server třeba wm**.wedos.net. Nevím, jestli mají všichni stejný.
Postup: administrace > webhosting > "tvůj webhosting" > v tabulce najdi "Databáze" > vyber si učet a klikni > vpravo v řádku "Databázový server"

Moderátor Joker: Na žádost upravena adresa databázového serveru.
marek1234
Profil *
Moc ti dekuju :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0