Autor Zpráva
Pavel015
Profil
Dobrý den.
Již jsem několik hodin hledal, ale nic klouhného nenašel. Potřeboval bych stáhnout rezervační systém, který bude v PHP a MYSQL. Cílem je, aby bylo možné objednávat lístky na ples ke stolům. Jednodiše řečeno: byly by vidět stoly, které jsou rezervované, a které ještě ne.

Neznáte někdo něco takového?

Moc děkuji!!!!!
mimochodec
Profil
Čekáš, že najdeš "rezervační systém na ples"?
Pavel015
Profil
mimochodec:
Jo. Třeba někdo něco takového už dělal, ne?
Virtus
Profil
Zdravím, rezervační systémy jsou většinou dělány na míru a za nemalou částku peněz, takže i kdyby někdo něco takového dělal, tak to určitě nedostaneš zdarma, protože přesto, že na venek vypadají jednoduše, v pozadí se za takovým rezervačním systémem skrýva většinou hodně složitá logika, takže si myslím, že bys měl požádat moderátora aby tohle smazal a napiš si nový přízpěvek sem: Práce a zakázky
edit: přípádně můžeš oslovit nějaké společnosti, které se rezervačními systémy zabívají, aby ti nějakej udělali / prodali (budeš muset hledat)
Stano
Profil
Záleží na tom ako moc na mieru to Pavel015 chce. Ja si viem predstaviť že sa dá použiť ľubovolný "Event" systém, ktorých sú na internete desiatky. Hore dá jeden obrázok schémky stolov a pod to vytvorí pre každý stôl samostatnú "akciu / udalosť" na ktorú sa budú môcť ľudia prihlasovať. Základnú funkcionalitu toto riešenie určite pokrýva.
Joker
Profil
Pavel015:
A to je kolik?
To bych se neodvážil tipovat na základě toho, co zatím víme.

Resp. aplikaci, která by splnila požadavky z [#1] bych zvládl klidně za 2 000, ale pak může klidně 50 000 padnout na věci, které jste tam nenapsal, ale představujete si, že by je měla taky umět.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0