Autor Zpráva
Hondrej
Profil *
Naprogramoval jsem web www.praguefilmorchestra.com, stránky Pražského filmového orchestru.

Proč žádám o pomoc?
- Protože studuji na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, blíží se konec semestru a já mám se školou nad hlavu práce.
- Protože nejsem schopen opravit a rozjet spoustu mnou naprogramovaných skriptů v PHP
- Protože nemám žádné zkušenosti s hostingem www.HostingZdarma.cz a oni mi nehodlají pomoci.[b][/b]

Co konkrétně potřebuji?
- vyladění několika skriptů (na úvodní stránce to je výpis "Nejbližší akce" a "Kalendář akcí")
- rozjetí samostatných skriptů (zejména odesílání emailu)
- zprovoznění (již je připravená) celé administrace webu a případně jejího zdokonalení
- připravit skripty na profi upload (možnost uploadu až 10MB souboru, web administrace, pokud půjde o obrázek, při splnění jistých parametrů flexibilně resizovat při zanechání poměrů stran)

Co nabízím?
Jelikož jde o stránky nevýdělečného orchestru, a jehož web je od základů vypracován zdarma a z nadšení pro filmovou hudbu, nemám takřka moc co nabídnout. Snad jen:
- Uvedení v sekci Sponzoři a speciální poděkování
- Vlastní subdoménu pro vlastní potřebu (něco.praguefilmorchestra.com)
- Spoluadministrátorství celého webu
- no a vy budete mít sami dobrý pocit :)

Víc nic opravdu nemohu nabídnout.

Doufám, že si nějaký programátor, ať už začátečník či oprýskaný profík, najde čas a nabídne pomoc.

Hondrej @ gmail . com nebo webmaster@praguefilmorchestra.com

Budu se těšit na jakýkoliv email s nabídkou na pomoc :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0