Autor Zpráva
X.Somalec
Profil *
U tohoto scriptu mi to hlásí Parse error na řádce 16, to je ta, kde začíná INSERT. Já osobně nevidím důvod toho erroru, snad někdo s bohatšíma vědomostmi.



<?
$db_server = "";
$db_name = "";
$db_pass = "";
$db_db = "";

$spojeni = MySQL_Connect("$db_server","$db_name","$db_pass");
mysql_select_db($db_db, $spojeni);
mysql_query("SET CHARACTER SET cp1250");
?>

<?
if ($popis != "")
{
INSERT INTO akce ( id, datum, kraj, okres, mesto, misto, popis, tel, email, icq, web )
VALUES (
"", "$_POST['rok']-$_POST['month']-$_POST['den'] $_POST['hod']:$_POST['min']", "$_POST['kraj']", "$_POST['okres']", "$_POST['mesto']", "$_POST['misto']", "$_POST['popis']", "$_POST['tel']", "$_POST['email']", "$_POST['icq']", "$_POST['web']"
);
}
else
{
echo "";
}
?>
Jakub
Profil
nechybí ti tam: proměnná = myqsl_query ("INSERT... ?
Hora Vysoká
Profil *
A ještě mám jeden dotaz. Jak se formátuje datum z databáze ?
ikso
Profil
date(pozadovany format, strtotime(vystup_z_pola_s_casom));
Hora Vysoká
Profil *
Díky moc iksy ;)
Hora Vysoká
Profil *
<?
if ($popis != "")
{
$vloz = myqsl_query ("INSERT INTO akce ( id, datum, cas, kraj, okres, mesto, misto, popis, tel, email, icq, web )
VALUES (
"", "$_POST['rok']-$_POST['month']-$_POST['den']", "$_POST['hod']:$_POST['min']", "$_POST['kraj']", "$_POST['okres']", "$_POST['mesto']", "$_POST['misto']", "$_POST['popis']", "$_POST['tel']", "$_POST['email']", "$_POST['icq']", "$_POST['web']"
);
");
}
else
{
echo "";
}
?>

Pro změnu > Parse error: parse error, expecting `T_STRING' or `T_VARIABLE' or `T_NUM_STRING' in /3w/wz.cz/n/nirvana/akce/show.php on line 23 > řádka 23 je to s těma $_POST. Díky za případnou odpověď.
igamenir
Profil
Pokud voláš pole uvnitř řetězce, tak buďto bez apostrofů, nebo celé ve složených závorkách, čili "... $_POST[rok] ..." nebo "... {$_POST['rok']} ...".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0