Autor Zpráva
fintickar
Profil *
Dobrý večer,
chtěl bych se zeptat, jestli nezná někdo způsob jak donutit php provést kód který je načtený pomocí php (file_get_contents)
v praxi je soubor: obsah co provádí php akci
a další soubor: tím načítám pomocí file_get_contents obsah prvního, ale kromě toho, že ho načte a vyechuje bych si přál, aby php skript byl proveden

Dělal někdy někdo něco podobného? Ví někdo jak na to? Děkuji :)
Tomáš123
Profil
fintickar:
Ví někdo jak na to?
Ak by som chcel, aby sa daný kód vykonal, nahral by som súbor pomocou include().
fintickar
Profil *
Vyřešeno... problém byl v tom, že sem to potřeboval ještě upravit (str_replace), takže jsem si úpravu zapsal do souboru. Když ji tedy poté načtu, tak se všechny skripty vykonají :)


Právě include byl nepoužitelný, protože jsem potřeboval obsah dále upravovat... ale problém vlastně nebyl tam kde jsem si myslel tak jak jsem to popsal to v podstatě funguje ;) jen byl problém v těch úpravách pak to neftungovalo nevím proč. Ale problém vyřešen. Nevím jestli někdy někdo bude řešit podobný, ale nastínil jsem i řešení ;) :)


Omlouvám se normálně vám tady lžu nefunguje původně jsem to chtěl, ale rovnou jsem zkusil include a nějak se mi to domotalo v hlavě... Takže ano je třeba použít include :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0